"Один приїхав із Москви": У ЗСУ показали фото знищених "гібридів Путіна" на Донбасі

На Донбасі в період 6-7 липня померли щонайменше двоє російських найманців. Про це розповів у своєму Facebook ветеран АТО Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України.

"07.06.18 поповнилася черговим дембелем #ДМБ, самоліквідувався від хвороби Карлюк Микола "Кока" з Москви. Воював на Донбасі в складі "МГБ ЛНР", - написав він.

Крім того, за даними офіцера, 6 червня загинув Ян Упанек із Новгородської області.


Російський ветеран війни, який погрожував Путіну озброєним бунтом у разі продовження неподобств в армії, затриманий силовиками режиму

неділя, 28 червень 2026, 14:26

Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...

Після виборів до Держдуми оголосять нову мобілізацію: Хай скрепоносці вивчають розпіарені Кремлем кадри про "звірств ТЦК" в Україні - на росії буде ще гірше

неділя, 28 червень 2026, 14:12

У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...