
На Донбасі в період 6-7 липня померли щонайменше двоє російських найманців. Про це розповів у своєму Facebook ветеран АТО Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України.
"07.06.18 поповнилася черговим дембелем #ДМБ, самоліквідувався від хвороби Карлюк Микола "Кока" з Москви. Воював на Донбасі в складі "МГБ ЛНР", - написав він.



Крім того, за даними офіцера, 6 червня загинув Ян Упанек із Новгородської області.



Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...