"Один приїхав із Москви": У ЗСУ показали фото знищених "гібридів Путіна" на Донбасі

На Донбасі в період 6-7 липня померли щонайменше двоє російських найманців. Про це розповів у своєму Facebook ветеран АТО Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України.

"07.06.18 поповнилася черговим дембелем #ДМБ, самоліквідувався від хвороби Карлюк Микола "Кока" з Москви. Воював на Донбасі в складі "МГБ ЛНР", - написав він.

Крім того, за даними офіцера, 6 червня загинув Ян Упанек із Новгородської області.


Помста Путіна? Росія повністю заборонила імпорт риби з Вірмені

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:18

Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...

Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...