"Один приїхав із Москви": У ЗСУ показали фото знищених "гібридів Путіна" на Донбасі

На Донбасі в період 6-7 липня померли щонайменше двоє російських найманців. Про це розповів у своєму Facebook ветеран АТО Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України.

"07.06.18 поповнилася черговим дембелем #ДМБ, самоліквідувався від хвороби Карлюк Микола "Кока" з Москви. Воював на Донбасі в складі "МГБ ЛНР", - написав він.

Крім того, за даними офіцера, 6 червня загинув Ян Упанек із Новгородської області.


Російський Урал знов під ударом БПЛА: ​В Уфі пролунали вибухи на НПЗ (фото, відео)

четвер, 25 червень 2026, 13:54

В столиці Республіки Башкортостан (РФ) пролунала серія вибухів та спалахнула пожежа в районі нафтопереробного заводу, передають Патріоти України з посиланням на Exilenova+. Зазначається, що під удар могли потрапити два з трьох нафтопереробних заводів, ...

Втішна новина з Гданська: Україна отримала від Евросоюзу перший транш з €90 млрд євро дворічної допомоги

четвер, 25 червень 2026, 13:26

Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...