
На Донбасі в період 6-7 липня померли щонайменше двоє російських найманців. Про це розповів у своєму Facebook ветеран АТО Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України.
"07.06.18 поповнилася черговим дембелем #ДМБ, самоліквідувався від хвороби Карлюк Микола "Кока" з Москви. Воював на Донбасі в складі "МГБ ЛНР", - написав він.



Крім того, за даними офіцера, 6 червня загинув Ян Упанек із Новгородської області.



В столиці Республіки Башкортостан (РФ) пролунала серія вибухів та спалахнула пожежа в районі нафтопереробного заводу, передають Патріоти України з посиланням на Exilenova+. Зазначається, що під удар могли потрапити два з трьох нафтопереробних заводів, ...
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...