Офіційний Київ поставив ультиматум офіційному Будапешту

Українська сторона сама запропонувала угорській відкликати консула в Берегові у зв'язку з порушенням ним Віденської конвенції про консульські відносини і законодавства України.

Ілюстрація:Еспресо.TV

Угорська сторона повинна відкликати свого консула в Берегові найближчим часом, в іншому разі Україна сама вишле консула з країни. Про це в понеділок, 1 жовтня, заявила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца, передають Патріоти України.

"Українська сторона сама запропонувала угорській відкликати консула в Берегові у зв'язку з порушенням ним Віденської конвенції про консульські відносини і законодавства України. Якщо вони не відкличуть, то ми самі приймемо рішення про те, що він повинен залишити територію України і припинити діяльність в Україні", - сказала вона.

Як повідомлялося раніше, минулого тижня в Мережі з'явилося відео, зняте в консульстві в Берегові, на якому видно чоловіка, який допомагає прийняти присягу, і жінку, яка інструктує тих, хто отримав паспорти Угорщини, приховувати цей факт від української влади.

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що угорський консул буде позбавлений акредитації і незабаром залишить Україну. Будапешт пригрозив у відповідь висилкою українського консула. Також в Угорщині заявили, що не мають наміру відкликати консула.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...