Офіційний Київ поставив ультиматум офіційному Будапешту

Українська сторона сама запропонувала угорській відкликати консула в Берегові у зв'язку з порушенням ним Віденської конвенції про консульські відносини і законодавства України.

Ілюстрація:Еспресо.TV

Угорська сторона повинна відкликати свого консула в Берегові найближчим часом, в іншому разі Україна сама вишле консула з країни. Про це в понеділок, 1 жовтня, заявила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца, передають Патріоти України.

"Українська сторона сама запропонувала угорській відкликати консула в Берегові у зв'язку з порушенням ним Віденської конвенції про консульські відносини і законодавства України. Якщо вони не відкличуть, то ми самі приймемо рішення про те, що він повинен залишити територію України і припинити діяльність в Україні", - сказала вона.

Як повідомлялося раніше, минулого тижня в Мережі з'явилося відео, зняте в консульстві в Берегові, на якому видно чоловіка, який допомагає прийняти присягу, і жінку, яка інструктує тих, хто отримав паспорти Угорщини, приховувати цей факт від української влади.

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що угорський консул буде позбавлений акредитації і незабаром залишить Україну. Будапешт пригрозив у відповідь висилкою українського консула. Також в Угорщині заявили, що не мають наміру відкликати консула.

Хіти тижня. "Формула Штайнмайера" і капітуляція перед ворогом: Громадські організації, ветерани та видатні діячі України поставили ультиматум Зеленському

субота, 21 вересень 2019, 16:00

Громадські діячі, науковці, експерти, волонтери добровольці стурбовані заявою президента України Володимира Зеленського про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися формула Штайнмайера. Відповідне звернення громадсь...

"Це не пов'язує наших громадян із РФ": Ізраїльський посол відповів на заяву Путіна про "російськомовну країну"

субота, 21 вересень 2019, 15:28

Жоель Ліон заявив, що усі російськомовні громадяни в Ізраїлі розмовляють також і на івриті. Надзвичайний та уповноважений посол Ізраїлю в Україні Жоель Ліон вважає, що якщо відштовхуватися від того підходу, який пропонує президент Росії Володимир Путін...