Окупанти на Донбасі готують чергову екологічну катастрофу, - Тимчук

За словами якого це пов'язано з демонтажем бойовиками обладнання на черговий шахті.

Канал "Сіверський Донець - Донбас". Фото: Вікіпедія.

Терористи "ДНР" можуть спровокувати руйнування русла каналу Сіверський Донець Донбас. Про це в Facebook написав народний депутат України від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"Ватажки "ДНР" планують найближчим часом почати демонтаж шахти" 2-біс "(Горлівка) на металобрухт, що призведе до відключення насосів, які відкачують воду з шахти. Це може спричинити просідання грунту і руйнування русла каналу Сіверський Донець - Донбас", повідомив він.

Канал Сіверський Донець Донбас в Донецькій області був побудований в кінці п'ятдесятих років XX століття для додаткового водопостачання регіону. Його довжина понад 130 км.


Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...