За словами якого це пов'язано з демонтажем бойовиками обладнання на черговий шахті.

Терористи "ДНР" можуть спровокувати руйнування русла каналу Сіверський Донець
— Донбас. Про це в Facebook написав народний депутат України від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, передають
Патріоти України.
"Ватажки "ДНР" планують найближчим часом почати демонтаж шахти" 2-біс "(Горлівка) на металобрухт, що призведе до відключення насосів, які відкачують воду з шахти. Це може спричинити просідання грунту і руйнування русла каналу Сіверський Донець - Донбас", — повідомив він.
Канал Сіверський Донець — Донбас в Донецькій області був побудований в кінці п'ятдесятих років XX століття для додаткового водопостачання регіону. Його довжина понад 130 км.


В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg.
. За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...