Окупанти на Донбасі готують чергову екологічну катастрофу, - Тимчук

За словами якого це пов'язано з демонтажем бойовиками обладнання на черговий шахті.

Канал "Сіверський Донець - Донбас". Фото: Вікіпедія.

Терористи "ДНР" можуть спровокувати руйнування русла каналу Сіверський Донець Донбас. Про це в Facebook написав народний депутат України від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"Ватажки "ДНР" планують найближчим часом почати демонтаж шахти" 2-біс "(Горлівка) на металобрухт, що призведе до відключення насосів, які відкачують воду з шахти. Це може спричинити просідання грунту і руйнування русла каналу Сіверський Донець - Донбас", повідомив він.

Канал Сіверський Донець Донбас в Донецькій області був побудований в кінці п'ятдесятих років XX століття для додаткового водопостачання регіону. Його довжина понад 130 км.


"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...