Окупанти в Севастополі "нервно курят": Британський розвідувальний корабель прокурсував з Одеси до Батумі

Росіяни після анексії Криму звикли до думки про Чорне море як свого «озера», де по кутках «жмуться» Туреччина, Румунія та Болгарія ,а з Україною та Грузією зовсім можна не рахуватись.

Британський розвідувальний корабель HMS Echo в Одесі. Грудень 2018 року

Британський багатоцільовий гідрографічний корабель HMS Echo 29-30 грудня побував з дводенним візитом в грузинському порту Батумі «в знак підтримки Великобританією безпеки на Чорному морі». Як заявив посольство Великобританії в Грузії, візит здійснювався з метою підтримати «принципи вільного судноплавства в міжнародних водах» і є «ще одним доказом успішних і багатосторонніх відносин двох країн в області оборони і безпеки», повідомляють Патріоти України з посиланням на «Голос Америки».

Як зазначила влада Батумі, візит британського судна «покликаний підкреслити динаміку відносин між двома країнами».

«Великобританія завжди твердо підтримувала європейську і євроатлантичну інтеграцію Грузії, виступала на підтримку її територіальної цілісності і суверенітету. Ми поетапно розвиваємо тісні відносини, засновані на дружбі і загальних цінностях», - заявив глава уряду Аджарії Торніке Ріжвадзе.

Як повідомлялося, розвідувальний корабель HMS Echo (H87) британського Королівського військово-морського флоту зразу по прибутті до Чорного моря, взяв курс на Одесу, куди і прибув 19 грудня.

Головне призначення HMS Echo (H87) - проведення дослідницьких гідрографічних або геодезичних операцій і підтримка амфібійних операцій. Також можливе використання його як корабля управління, протимінної застосування, пошуку та ідентифікації підводних об'єктів.

Озброєння корабля складається з трьох шестиствольних 7,62-мм кулеметів M134 Minigun, двох 20-мм зенітних скорострільних гармат «Ерлікон» і чотирьох великокаліберних кулеметів.

"Всім смертям на зло": Гривня на міжбанку демонструє оптимізм

понеділок, 6 липень 2020, 19:51

6 липня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 27,10 - 27,13, на закритті - на рівні 26,92 - 26,95, зазначають Патріоти України.

​Кремлівському пропагандисту вдарила в голову сеча? - Шарій шантажує Зеленського "туалетного історією" в Одесі

понеділок, 6 липень 2020, 19:46

Утриманець російської пропаганди Анатолій Шарій пригрозив президенту Володимиру Зеленському дослідити його біоматеріал, який в туалеті одеського ресторану наче зібрав посланий ним стежити за президентом агент. . Тепер "блогер" погрожує оприлюднити дані...