Окупанти в Севастополі "нервно курят": Британський розвідувальний корабель прокурсував з Одеси до Батумі

Росіяни після анексії Криму звикли до думки про Чорне море як свого «озера», де по кутках «жмуться» Туреччина, Румунія та Болгарія ,а з Україною та Грузією зовсім можна не рахуватись.

Британський розвідувальний корабель HMS Echo в Одесі. Грудень 2018 року

Британський багатоцільовий гідрографічний корабель HMS Echo 29-30 грудня побував з дводенним візитом в грузинському порту Батумі «в знак підтримки Великобританією безпеки на Чорному морі». Як заявив посольство Великобританії в Грузії, візит здійснювався з метою підтримати «принципи вільного судноплавства в міжнародних водах» і є «ще одним доказом успішних і багатосторонніх відносин двох країн в області оборони і безпеки», повідомляють Патріоти України з посиланням на «Голос Америки».

Як зазначила влада Батумі, візит британського судна «покликаний підкреслити динаміку відносин між двома країнами».

«Великобританія завжди твердо підтримувала європейську і євроатлантичну інтеграцію Грузії, виступала на підтримку її територіальної цілісності і суверенітету. Ми поетапно розвиваємо тісні відносини, засновані на дружбі і загальних цінностях», - заявив глава уряду Аджарії Торніке Ріжвадзе.

Як повідомлялося, розвідувальний корабель HMS Echo (H87) британського Королівського військово-морського флоту зразу по прибутті до Чорного моря, взяв курс на Одесу, куди і прибув 19 грудня.

Головне призначення HMS Echo (H87) - проведення дослідницьких гідрографічних або геодезичних операцій і підтримка амфібійних операцій. Також можливе використання його як корабля управління, протимінної застосування, пошуку та ідентифікації підводних об'єктів.

Озброєння корабля складається з трьох шестиствольних 7,62-мм кулеметів M134 Minigun, двох 20-мм зенітних скорострільних гармат «Ерлікон» і чотирьох великокаліберних кулеметів.

"Сказать, что Пушилин после услышанно аху..., точнее удивился, это ничего не сказать. Правда, после этого чуваку позвонили кураторы", - Фашик Донецький про бунт на Донбасі

п’ятниця, 6 грудень 2019, 16:58

"Роспропаганда постоянно пытается сделать из Пушилина хорошего "царя", у которого в подчинении плохие "бояре", мол сам бывший ммм-щик ночами не спит и думает о пенсионерах дыныры, всякие плохие людишки его постоянно подставляют", - пише у своєму блозі ...

На анексію Криму закрили очі: Венеціанська комісія дозволила Росії брати участь у ПАРЄ

п’ятниця, 6 грудень 2019, 16:39

Те, що Росія анексувала Крим, не означає, що Парламентська асамблея Ради Європи повинна відмовити країні-агресору в участі у роботі організації.Так, у ПАРЄ проти російської делегації можуть застосовувати інші санкції. До такого висновку дійшла Венеціан...