''Омонівців побили до напівсмерті!'': Депутат Держдуми РФ проколовся про важливий момент анексії Криму

Якщо усі кримчани хотіли в Росію, то хто тоді міг побити на півострові ОМОН?

Анексія Криму у 2014-му. Фото: соцмережі.

Депутат нелегітимної Держдуми Леонід Калашников проговорився про те, що для окупації Криму Росія залучала ОМОН. Необережну обмовку він допустив, коли брехав про добровільне приєднання українського півострова до країни-агресора. Це сталося в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"Ви (українці. — Ред.) хотіли, щоб туди прийшли люди з битами, з намордниками, бандерівці! Ви забули літак, потяг, автобус, який зупинили з омонівцями і побили до напівсмерті?!" — вигукнув він, намагаючись виправдати псевдореферендум, після якого Росія захопила Крим.

Почувши прокол Калашникова, його тут же почав поправляти скандальний ведучий програми Євген Попов. "Не омонівцями, а простими людьми, які з мітингу поверталися!" — спробував врятувати ситуацію пропагандист.

Хіти тижня. Попри санкції: Путін возив на зустріч із Зеленським "тіньового переговорника"

четвер, 12 грудень 2019, 5:00

Президент Росії Володимир Путін взяв із собою на "нормандський саміт" у Париж 9 грудня свого помічника і куратора щодо Донбасу Владислава Суркова у ролі так званого тіньового переговорника. "Сьогодні зоряний час Суркова – всі його конкуренти поза поряд...

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...