"Он должен воспрянуть из пепла. Я молюсь за него" - Герман пояснила, чому Янукович може бути корисним Україні (відео)

Екс-радниця колишнього власника Межигір'я закликала пробачити своєму колишньому шефу його гріхи, мотивувавши це тим, що Господь, мовляв, "прощає нам всі наші гріхи".

Віктор Янукович. Фото:https://www.unian.ua/

Колишній народний депутат і радник екс-президента України, втікача Віктора Януковича Ганна Герман допускає його повернення до влади в Україні в якості губернатора Донецької області. Про це вона заявила в ефірі програми Дмитра Гордона на каналі 112 Україна, зазначають Патріоти України.

На її думку, це може статися тоді, коли буде знайдено якийсь компроміс.

"Я думаю, якщо буде знайдений якийсь компроміс. Людини, яка краще б змогла відродити цей край, яка би краще його знала, розуміла, думаю, в Україні сьогодні немає", - заявила Герман.

Фактично вона закликала пробачити своєму колишньому шефу його гріхи, мотивувавши це тим, що Господь, мовляв, "прощає нам всі наші гріхи".

"Людина слабка і, разом з тим, людина сильна. Господь прощає нам всі наші гріхи. Чому ми вважаємо, що ми можемо когось судити? Чим ми кращі за когось? Чим ми кращі за Януковича? Чим?!", - сказала екс-депутат.

Небезпечний натяк? На в’їзді до села, де мешкає Смолій, залишили труни й поховальні вінки (фото)

четвер, 9 липень 2020, 8:28

Невідомі залишили труни й поховальні вінки з квітами на в’їзді до села, де мешкає колишній голова НБУ Яків Смолій. Про це він повідомив у Twitter, передають Патріоти України. Своєю чергою, НБУ вважає це «спектаклем з поганим сценарієм» проти політики, ...

"Это будут самые грязные и страшные выборы в истории США и всего мира. Цена запредельна. На карте - все", - Пономарь

четвер, 9 липень 2020, 8:26

"Несколько ремарок по поводу речи Трампа на День независимости США. Это была крайне агрессивная и фактически фашистская речь. Трамп фактически объявил гражданскую войну либеральной Америке (через пару лет после программной статьи Путина о том, что запа...