"Они хотели подорвать мой мост!": Путін розразився безглуздою заявою про причини піратства поблизу Керченської протоки

Голова російської держави явно «нес пургу», ігноруючи доконані факти і вибудовуючи дивні причинно-наслідкові зв’язки

Відповідаючи на прес-конференції за підсумками саміту G20 на питання Путін заявив, що російські прикордонники затримали українські кораблі тому, що ті "пішли в Керч".

"Навіть після того, як вони (українські кораблі - ред.) порушили наші територіальні води, все одно їм прикордонники сказали: "Якщо ви підете в Керч, станьте на стоянку і візьміть лоцмана". "Ні, ми туди не підемо". І відразу ж туди пішли", - описав російську версію президент РФ.

"Наші прикордонники почали їх витісняти тільки тому, що вони пішли в Керч. Хоча при цьому багато разів публічно говорили про те, що міст збираються підірвати. А що прикордонникам було робити? На вимоги зупинитися не підкоряються, почали тікати в нейтральні води", - сказав Путін.

При цьому підкреслив, що Росія раніше пропускала українські військові судна через Керченську протоку, зокрема 11 вересня.

Залишається, лише питання, чи вірить сам голова російської держави в те, що говорить, чи звично бреше, як це доведене вже не раз. Варто нагадати, що міністр оборони США прямо засумнівався у розумових здібностях Володимира Володимировича, котрий просто не розуміє, що йому намагаються пояснити.

Усе за планом? Зростає готовність росіян на Херсонщині скласти зброю, - керівниця пресцентру ОК "Південь" Гуменюк

середа, 28 вересень 2022, 6:55

Російські війська на правому березі Дніпра у Херсонській області все частіше подають сигнали про готовність здатися в полон. Про це в ефірі Еспресо повідомила керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гумен...

Окупант зізнався, що буде молитися про поранення, щоб втекти з війни - подруга порадила йому сісти у в’язницю (аудіо)

середа, 28 вересень 2022, 6:47

Один із російських окупантів, які беруть участь у війні проти України на Херсонському напрямку, зізнався подрузі, що мріє про поранення. Тільки в такий спосіб він сподівається потрапити додому, передають Патріоти України. Дівчина у свою чергу порадила ...