Операція "Евакуація" ударно доопрацьовується: Над Кремлем знову помітили бойові вертольоти з людьми в сітці (відео)

Чимало спостерігачів розцінюють такі маневри як паніку, і ніщо інше. Адже 18 років царювання ВВП нічого такого не відбувалося, в тому числі за останні чотири з половиною роки «побєдоносної» віни з «київською хунтою».

Як повідомила радіостанція "Говорит Москва", в центрі Москви пройшов черговий етап осінніх навчань Федеральної служби охорони (ФСО) Росії, зазначають Патріоти України.

Під час маневрів служба відпрацювала методи щодо припинення загроз терористичного характеру і прибуття антитерористичних підрозділів за допомогою авіатехніки і іншими способами. Частина навчань ФСТ проходили на Красній площі, в Олександрівському саду і на Боровицької площі.

22 листопада на подив москвичам над Кремлем вперше закружляли бойові вертольоти. Зокрема був помічений гвинтокрил з підвішеними у сітці вояками.

22 ноября в центральной части Москвы был замечен вертолет с подвешенным в сетке грузом, по очертаниям напоминающим группу людей. Пользователи сети предположили, что военные вертолеты "вывозили Ленина".


Хіти тижня. "Українського законодавства недостатньо": Ватажок терористів Донбасу поставив Україні ультиматум

п’ятниця, 21 лютий 2020, 11:00

Пушилін поставив ряд умов України, без виконання яких, запевняє він, проведення місцевих виборів на окупованому Донбасі неможливо. Ватажок невизнаної "ДНР" Денис Пушилін поставив ультиматуми Києву з приводу проведення місцевих виборів в підконтрольних ...

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...