Операція "Евакуація" ударно доопрацьовується: Над Кремлем знову помітили бойові вертольоти з людьми в сітці (відео)

Чимало спостерігачів розцінюють такі маневри як паніку, і ніщо інше. Адже 18 років царювання ВВП нічого такого не відбувалося, в тому числі за останні чотири з половиною роки «побєдоносної» віни з «київською хунтою».

Як повідомила радіостанція "Говорит Москва", в центрі Москви пройшов черговий етап осінніх навчань Федеральної служби охорони (ФСО) Росії, зазначають Патріоти України.

Під час маневрів служба відпрацювала методи щодо припинення загроз терористичного характеру і прибуття антитерористичних підрозділів за допомогою авіатехніки і іншими способами. Частина навчань ФСТ проходили на Красній площі, в Олександрівському саду і на Боровицької площі.

22 листопада на подив москвичам над Кремлем вперше закружляли бойові вертольоти. Зокрема був помічений гвинтокрил з підвішеними у сітці вояками.

22 ноября в центральной части Москвы был замечен вертолет с подвешенным в сетке грузом, по очертаниям напоминающим группу людей. Пользователи сети предположили, что военные вертолеты "вывозили Ленина".


Хіти тижня. "Гномик" у гонитві за Х*йлом: Медведєв погорів на махінаціях зі зростом

неділя, 15 вересень 2019, 16:00

Інцидент стався під час зустрічі з колишнім президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим. Прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва впіймали на хитрощах з ростом, розповідає політолог Олексій Голобуцький в своєму телеграм-каналі, передають Патріоти Укр...

Хіти тижня. ​"Пынеходы и штаны в гармошку": Путін повеселив мережу свіжим фотом своїх копит на день виборів (фотофакти)​

неділя, 15 вересень 2019, 15:00

8 вересня у єдиний день РФ для голосування Володимир Володимирович виліз на світ Божий з царських хоромів, де кожне фото та відео є постановочним і проходить ретельну цензуру. Результат не змусив себе чекати, зазначають Патріоти України. Під час голосу...