Операція "ліквідація": До смерті батьків терориста Плотницького причетні співробітники спецслужб "ЛНР"

Вбивці домагалися того, щоб терорист Плотницький, поїхавши на похорони батьки, змінив кількість своєї охорони.

Терорист Плотницький. Фото: ЖЖЗа інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа» операція по ліквідації подружжя Плотницьких проходила при безпосередній участі «керівника» відділу оперативного документування «МДБ ЛНР» Д. Бєльського. За часів України підполковник СБУ Дмитро Бєльський був начальником 3-го сектору візуального спостереження відділу оперативного документування в Управлінні СБУ в Луганській області, заявив Дмитро Снєгирьов, повідомляють Патріоти України.

За задумом співробітників «МДБ ЛНР» звістка про отруєння батьків, які проживали у воронезькому селищі Підгірне, мала спонукати Плотницького безпосередньо виїхати на місце пригоди, тим самим змінивши звичний кількісний склад і режим своєї охорони.

Як повідомлялося раніше, російськими кураторами було віддано наказ про посилення режиму охорони і збільшення кількості охоронців Плотницького. Особисту охорону Плотницького здійснюють бійці російського загону спеціального призначення «Заслон» Служби зовнішньої розвідки РФ.

Примітно,що незважаючи на те, що подружжя Плотницьких перевезли до московської лікарні, незважаючи на зусилля лікарів, пенсіонери через кілька днів померли. На прес-конференції глава «ЛНР» Ігор Плотницький підтвердив факт смерті батьків, відзначивши при цьому, що більше не стане повертатися до цієї теми.

Варто відзначити, що за інформацією Директора агенства з реформування сектору безпеки, генерал-майора запасу СБУ В. Ягуна російськими кураторами «МДБ ДНР» для фізичної ліквідації колишнього керівника УСБУ в Луганській області Петрулевича була реалізована аналогічна схема, а саме: фізична ліквідація його батька, який залишився на тимчасово окупованій території. За задумом російських кураторів ліквідація екс-керівника Луганського УСБУ Петрулевича мала відбутися під час похорон батька.

За повідомленнями мысцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа» після смерті батьків збільшено кількість охоронців і посилено сам режим охорони «глави ЛНР» Плотницького. Наразі, крім охорони внутрішнього периметру запроваджено посилене патрулювання по зовнішньому периметру, навколо будинку Плотницького за адресою: вул. Ярового, б. 47а.

"Юрист, економіст чи фінансист": Відомий журналіст спрогнозував, хто може претендувати на крісло прем'єра після виборів

п’ятниця, 19 липень 2019, 18:28

Новий Кабінет міністрів України повинен очолити не політик, а технократ, досвідчений юрист, економіст чи фінансист, заявив відомий журналіст і телеведучий Євген Кисельов, повідомляють Патріоти України. . "Я не вірю в те, що прем'єром при президенті Зе...

"Дуже неприємна процедура": Люди Зеленського в ОПУ не будуть подавати декларації

п’ятниця, 19 липень 2019, 18:15

Співробітники Офісу президента не збираються подавати податкові декларації, тому що "це дуже неприємна процедура". Про це сказав помічник президента Сергій Шефір в інтерв'ю LB.ua, повідомляють Патріоти України. Він пояснив це тим, що робота в Офісі пре...