Ось-ось почнемо давити корупціонерів? Президент підписав "безвізові закони" і звернувся до нації

Президент України Петро Порошенко повідомив, що підписав "безвізові закони", які раніше ухвалила Верховна Рада.

Петро Порошенко

Про це глава держава заявив у своєму зверненні до українського народу з нагоди Дня Гідності і Свободи, передають Патріоти України.

"Щойно, ще чорнила не висохли, я підписав пакет так званих" безвізових законів". Ми виконали технічні умови та очікуємо рішення ЄС з приводу перспектив запровадження безвізового режиму", - сказав Порошенко.

Президент нагадав, що вже всі 28 членів ЄС ратифікували Угоду про асоціацію Україна-ЄС. "Зазвичай, на це йдуть довгі роки, ми впоралися за 17 місяців від дня підписання", - наголосив він. Глава держави також додав, що з 1 січня 2016 року розпочинає діяти зона вільної торгівлі з Європейським Союзом, не дивлячись на спроби Російської Федерації зірвати цей процес.

Друзі Кремля: У Європарламенті назвали головного лобіста Путіна в ЄС

вівторок, 19 червень 2018, 20:15

Права націоналістична Партія свободи, яка входить до складу урядової коаліції в Австрії, в грудні 2016 року підписала угоду про взаємодію і співпрацю з російською партією "Справедлива Росія". Депутат Європарламенту від Австрії Мішель Реймон вважає, що ...

"Ні квартири, ні шматочка землі, ні машини. Бомж. Звідки мільйони гривень на рекламу?" - Ющенко про Тимошенко (відео)

вівторок, 19 червень 2018, 19:44

Екс-президент здивувався, як в часи економічного падіння та воєнної агресії проти нашої країни, лідеру "Батьківщини" вдається викидати шалені кошти на свій самопіар. Третій президент України Віктор Ющенко дивується, де беруться мільйони гривень на рекл...