Остання "екскурсія" "туриста Путіна": Російські телепропагандисти показали весь матеріал, відзнятий під час загибелі комбрига "Пятнашки" (відео)

​Ватажка "інтернаціональної бригади" росіянина Олег Мамієва вбило в окопі 17 травня під час запису репортажу пропагандистів "Росії 1". Показова екскурсія наступника слави Гіві і Мотороли виявилась фатальною для відомого найманця.

У повному відео телеканалу видно, що командир бойовиків показував російським журналістам роботу станкового автоматичного гранатомету. Схоже на те, що «гібриди» провокували обстріл позицій ЗСУ, щоб показати вдячним глядачам Кисельова тяжкі будні захисників скреп. Ну що ж, сюжет вийшов на славу, констатують Патріоти України.

Останніми словами Олег Мамієва стали: "Підемо, покажу тобі роботу АГСа". Після цього вони з оператором вийшли з укриття і потрапили під розрив гранати.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...