Остання осінь для "ДНР"-"ЛНР": У Донецьку розповіли про "чемоданні" настрої главарів "республік"

У бойовиків Донецька "чемоданні" настрої. Про це заявив 40-річний підприємець Володимир з окупованого міста, повідомляють Патріоти України.

"Є відчуття, що смерть "глави" так званої Донецької народної республіки поставила жирну крапку в історії її існування, що нині остання осінь для ОРДЛО", - сказав він.

За словами донеччанина, жителі Донецька давно знають, що все, що не робиться тут, - на гірше.

"Це там, на "материку" (так ми називаємо мирну територію України), є опозиція, а тут все простіше - хто при владі (хоча вона начебто змінилася), той і контролює буквально все", - повідомив Володимир, додавши, що "у багатьох "чиновників"настрій чемоданний".

Джерело: Факты

"Надзвичайно жорстока атака": Під час удару по Харкову та Люботину окупанти випустили одразу 15 ракет

четвер, 23 травень 2024, 12:55

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час удару РФ по Харкову та Люботину Харківської області у четвер, 23 травня, країна-агресорка випустила одразу 15 ракет. Про це він написав у Telegram, передають Патріоти України. «Надзвичайно жорст...

Можуть планувати держпереворот: Прокуратура Болгарії вимагає розпуску двох проросійських організацій

четвер, 23 травень 2024, 12:42

У Болгарії прокуратура через суд домагається закриття двох проросійських воєнізованих організацій. Позов про розпуск «Болгарської військової спілки імені Василя Левського» та його частини, Болгарського Національного Ополчення «Шипка», подано 22 травня ...