Отруєння Скрипалів: До злочину імовірно причетний четвертий агент

Четвертий фігурант резонансної справи теж є співробітником російського ГРУ.

Будинок Скрипаля в Солсбері. Фото: REUTERS.

У справі про отруєння у британському Солсбері колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії існує четвертий фігурант. Наразі його ідентифікацією займаються розслідувачі. Цей четвертий фігурант теж є співробітником ГРУ РФ і раніше активно переміщався Європою. Про це розповів журналіст-розслідувач і головний редактор The Insider Роман Доброхотов в ефірі телеканалу "Настоящее время", передають Патріоти України.

Так, особу цього підозрюваного Доброхотов не назвав, проте наголосив: він та інші розслідувачі наразі займаються ідентифікацією даних про нього. Єдине, що редактор The Insider сказав із впевненістю: четвертий фігурант резонансної справи Скрипалів теж є співробітником російського ГРУ.

"Ми припускаємо, що є четверта людина, – про це писали і британські ЗМІ з посиланням на свої джерела. Більш того, у нас вже є підозрюваний на четверту кандидатуру. Ми можемо сказати, що це теж співробітник ГРУ, і він вельми активно переміщався Європою", – пояснив журналіст.

Окрім цього, Доброхотов пригадав, що третій фігурант справи Скрипалів, особу якого нещодавно вдалося ідентифікувати розслідувачам, намагався отруїти у Болгарії бізнесмена Омеляна Гебрєва. На думку журналіста, такі замахи були радше систематичною роботою: фігуранти справи Скрипалів та інші високопоставлені працівники ГРУ не раз і не двічі намагалися отруїти людей у різних країнах Європи. Наразі журналісти збирають інформацію про ці випадки: оприлюднення даних про них, на думку Доброхотова, може перевершити у гучності навіть отруєння у Солсбері.

"Багато, хто каже: як же так, у них кожна операція провал? А я скажу: ми точно знаємо про 2, а якщо таких замахів було 20 – 30, то виходить, що не так вже й погано вони працюють, якщо стільки часу вдавалося це приховувати", – додав розслідувач.

"Я буду сс*ть на ваши могилы": Окупант-доброволець вибухнув погрозами у бік українців

вівторок, 28 березень 2023, 22:52

Окупант почав листування з їхнім фоловером. Зміст повідомлень - демонстрація того, що насправді в головах окупантів. До слова, цей рашист працює в кадетській школі вчителем ОБЖ. Іван Гринчак - окупант-доброволець из Сахалінської області РФ, який вируши...

В Україну ще не передавали: Після знищеного Abrams і тисячі Bayraktar у РФ заявили про збиття снаряду GLSDB

вівторок, 28 березень 2023, 22:15

У Міністерстві оборони Росії вчергове "знищили" західне озброєння, якого в Україні ще немає. Слідом за "підбитими" танками Abrams від США і німецькими Leopard 2, а також за "тисячами збитих" БПЛА Bayraktar, Москва прозвітувала про нібито збитий керован...