Отруєння Скрипалів: До злочину імовірно причетний четвертий агент

Четвертий фігурант резонансної справи теж є співробітником російського ГРУ.

Будинок Скрипаля в Солсбері. Фото: REUTERS.

У справі про отруєння у британському Солсбері колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії існує четвертий фігурант. Наразі його ідентифікацією займаються розслідувачі. Цей четвертий фігурант теж є співробітником ГРУ РФ і раніше активно переміщався Європою. Про це розповів журналіст-розслідувач і головний редактор The Insider Роман Доброхотов в ефірі телеканалу "Настоящее время", передають Патріоти України.

Так, особу цього підозрюваного Доброхотов не назвав, проте наголосив: він та інші розслідувачі наразі займаються ідентифікацією даних про нього. Єдине, що редактор The Insider сказав із впевненістю: четвертий фігурант резонансної справи Скрипалів теж є співробітником російського ГРУ.

"Ми припускаємо, що є четверта людина, – про це писали і британські ЗМІ з посиланням на свої джерела. Більш того, у нас вже є підозрюваний на четверту кандидатуру. Ми можемо сказати, що це теж співробітник ГРУ, і він вельми активно переміщався Європою", – пояснив журналіст.

Окрім цього, Доброхотов пригадав, що третій фігурант справи Скрипалів, особу якого нещодавно вдалося ідентифікувати розслідувачам, намагався отруїти у Болгарії бізнесмена Омеляна Гебрєва. На думку журналіста, такі замахи були радше систематичною роботою: фігуранти справи Скрипалів та інші високопоставлені працівники ГРУ не раз і не двічі намагалися отруїти людей у різних країнах Європи. Наразі журналісти збирають інформацію про ці випадки: оприлюднення даних про них, на думку Доброхотова, може перевершити у гучності навіть отруєння у Солсбері.

"Багато, хто каже: як же так, у них кожна операція провал? А я скажу: ми точно знаємо про 2, а якщо таких замахів було 20 – 30, то виходить, що не так вже й погано вони працюють, якщо стільки часу вдавалося це приховувати", – додав розслідувач.

Україна готова надати Росії "гарантії безпеки": Арахамія назвав головні умови

неділя, 4 грудень 2022, 0:29

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова надати Росії так звані гарантії безпеки. Для цього країна-агресор має насамперед вивести з території нашої держави всі свої окупаційні війська та виконати низку інших умов. Про це Ар...

Везли хліб односельцям: На Харківщині через окупантів трагічно загинули двоє чоловіків (фото)

субота, 3 грудень 2022, 23:53

В Ізюмському районі Харківської області на міні підірвався автомобіль. Загинули двоє чоловіків, які везли на автомобілі "ВАЗ 2106" хліб в село Пашкове Барвінківської територіальної громади. Зв'язок із ними зник після того, як українці виїхали додому, п...