Отруєння Скрипалів: До злочину імовірно причетний четвертий агент

Четвертий фігурант резонансної справи теж є співробітником російського ГРУ.

Будинок Скрипаля в Солсбері. Фото: REUTERS.

У справі про отруєння у британському Солсбері колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії існує четвертий фігурант. Наразі його ідентифікацією займаються розслідувачі. Цей четвертий фігурант теж є співробітником ГРУ РФ і раніше активно переміщався Європою. Про це розповів журналіст-розслідувач і головний редактор The Insider Роман Доброхотов в ефірі телеканалу "Настоящее время", передають Патріоти України.

Так, особу цього підозрюваного Доброхотов не назвав, проте наголосив: він та інші розслідувачі наразі займаються ідентифікацією даних про нього. Єдине, що редактор The Insider сказав із впевненістю: четвертий фігурант резонансної справи Скрипалів теж є співробітником російського ГРУ.

"Ми припускаємо, що є четверта людина, – про це писали і британські ЗМІ з посиланням на свої джерела. Більш того, у нас вже є підозрюваний на четверту кандидатуру. Ми можемо сказати, що це теж співробітник ГРУ, і він вельми активно переміщався Європою", – пояснив журналіст.

Окрім цього, Доброхотов пригадав, що третій фігурант справи Скрипалів, особу якого нещодавно вдалося ідентифікувати розслідувачам, намагався отруїти у Болгарії бізнесмена Омеляна Гебрєва. На думку журналіста, такі замахи були радше систематичною роботою: фігуранти справи Скрипалів та інші високопоставлені працівники ГРУ не раз і не двічі намагалися отруїти людей у різних країнах Європи. Наразі журналісти збирають інформацію про ці випадки: оприлюднення даних про них, на думку Доброхотова, може перевершити у гучності навіть отруєння у Солсбері.

"Багато, хто каже: як же так, у них кожна операція провал? А я скажу: ми точно знаємо про 2, а якщо таких замахів було 20 – 30, то виходить, що не так вже й погано вони працюють, якщо стільки часу вдавалося це приховувати", – додав розслідувач.

Хіти тижня. Вірмени вже майже програли: Армія Азербайджану повністю відрізала Карабах від Ірану

середа, 28 жовтень 2020, 15:00

Черговий військовий успіх азербайджанської армії на південному фронті для Єревана може стати фіаско, так як закритий останній наземний коридор, звідки Вірменія могла отримувати матеріально-технічну підтримку. "З звільненням населеного пункту Агбенд був...

Хіти тижня. "Гонемо, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

середа, 28 жовтень 2020, 14:00

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...