Оце так: Інтерпол зняв з розшуку майже всю "команду" Януковича

Прокуратурі відмовляють в оголошенні в міжнародний розшук за звинуваченням у справах про злочини під час Революції гідності.

Ілюстрація: svopi.ru

Інтерпол зняв з розшуку більшість людей з оточення екс-президента-втікача Віктора Януковича, проти яких в Україні порушено низку кримінальних проваджень. Про це в ефірі "112 Україна" заявив начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, повідомляють Патріоти України.

"Практично більшість їх зняті з міжнародного розшуку Інтерполу. Це і Клюєв, і Пшонка, і Янукович, Азаров, Колобов, Захарченко", - сказав він.

За його словами, прокуратурі відмовляють в оголошенні в міжнародний розшук за звинуваченням у справах про злочини під час Революції гідності.

"Вони (Інтерпол - ред.) прийшли до висновку, що ці злочини, які інкримінуються чиновникам, відбувалися під час зміни влади, а тому містять ознаки політичних переслідувань", - уточнив Горбатюк.

У той же час, пояснив він, в економічних справах більшість екс-чиновників були оголошені в міжнародний розшук, але в певний момент Інтерпол прийняв "досить цікаве рішення", заявивши, що підозра в їх розумінні не є звинуваченням і по ньому не можна оголошувати в розшук .

Горбатюк зазначив, що Інтерпол також відмовляється розшукувати оточення Януковича, оскільки не вважає рішення українських судів про затримання і доставку екс-чиновників арештом.

Логістична анаконда стискає кільця: Морпіхи ЗСУ створили окупантам критичні проблеми на лівобережжі Херсонщини

неділя, 21 червень 2026, 7:54

Російські окупаційні війська дедалі більше відчувають труднощі з логістикою на Придніпровському напрямку. Ситуація для ворога значно погіршилася, зокрема на тимчасово окупованому лівому березі Херсонської області. Про це заявив командир другої артбатар...

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація транспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 червня

неділя, 21 червень 2026, 7:18

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.06.26 орієнтовно склали: