Оце так: Підозрюваний у вбивстві Гандзюк може бути причетний до ще одного злочину, - Найєм

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, якого суд заарештував в якості підозрюваного в організації вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк, може бути причетний до ще одного злочину. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Мустафа Найєм, повідомляють Патріоти України.

Такі дані містяться у визначенні Херсонського міського суду від 19 листопада. В рамках розслідування нападу на херсонського журналіста Сергія Нікітенка слідчі просили суд дозволити доступ до даних мобільних операторів, посилаючись на те, що їм відомо, хто може стояти за нападом.

"Під закритими в реєстрі громадянами, судячи за посадами і дат народження, можливо значаться голова Херсонської облради Владислав Мангер і Олексій Левін, якого поліція і свідок помилково вважали його радником. Про те, що Левін був радником Мангера в показаннях помилково говорять ще ряд свідків і організаторів вбивства Каті Гандзюк (виходячи з того, що говорили прокурори під час обрання запобіжного заходу декільком організаторам вбивства Каті). Швидше за все, для важливості сам Левін саме так і представлявся в певних колах", - пише Найєм.

Прощавай, диктаторе! Компанія-розробник World of Tanks перевезла потихеньку з Мінська до Київ сотні провідних фахівців

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:19

За інформацією медія компанія Wargaming - розробник популярної гри World of Tanks - перевезла з Мінська у київський офіс близько 200-300 співробітників, зазначають Патріоти України. Про це зокрема повідомляє AIN.UA з посиланням на джерела, офіційно у к...

Іра Попінс справжня фея! Верещук витратила на свою виборчу кампанію втричі більше, ніж її партія

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:10

Київська територіальна виборча комісія опублікувала частину проміжних фінансових звітів кандидатів. Виборчий фонд кандидатки від партії "Слуга народу" Ірини Верещук на 100% профінансувала місцева партійна організація, повідомляють Патріоти України з по...