Оце так: Словацькі депутати приїхали до окупованого Криму

Делегація політиків і бізнесменів зі Словаччини прибула в окупований Крим, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ялтинського міжнародного економічного форуму, який виступив організатором візиту.

"Делегація зі Словаччини вже прибула в Крим. Їх зустріли в аеропорту "Сімферополь", — сказала співрозмовниця агентства. До складу делегації увійшли 10 осіб, у тому числі політики та бізнесмени. Читайте також "Політики зі зниженим порогом політичної гігієни": Україна засудила візит чеських депутатів до Криму "Делегація зустрінеться з главою Криму, після чого відправиться з робочою і ознайомлювальною поїздкою в Ялту", — додали в прес-службі.

Візит триватиме до 3 серпня. Як повідомлялося, група словацьких депутатів не відмовилася від своїх планів відвідати окупований Крим попри попередження посла України Юрія Мушки, що це буде порушенням українських законів. Через це один з російських дипломатів обізвав українського посла "дебілом". У парламенті Словаччини вимагають його висилки.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...