
Адміністрація президента США на короткий термін зніме санкції з голови "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна, щоб він міг відвідати США, заявив директор НАСА Джим Брайденстайн, повідомляють Патріоти України.
«Мені б хотілося обговорити багато питань з Дмитром Рогозіним. Якщо ми хочемо встановити міцні робочі стосунки, то нам потрібно почати щільно взаємодіяти один з одним, що, у свою чергу, буде добре для обох країн», - сказав він.
За його словами, для організації візиту Рогозіна НАСА «домоглося його тимчасового виведення з-під санкцій», щоб «він прибув сюди і зустрівся з представниками НАСА, а також з деякими нашими підрядниками». Також він сказав, що «був би радий, якби Рогозін виступив разом з ним в університеті Райса».
«Ми хочемо підтримувати такі відносини і зробимо для цього все, що необхідно», - сказав Брайденстайн. У «Роскосмосі», між тим, повідомили, що поки не отримували офіційних документів про тимчасове виведення Рогозіна з-під санкцій, передає РІА «Новини». «Ми не в курсі. МЗС нам нічого не повідомляв. Тому поки не коментуємо», - сказав глава прес-служби «Роскосмосу» Володимир Устименко.
У червні Рогозін, який знаходиться під персональними санкціями з 2014 року, відвідував Відень для участі в конференції ООН щодо дослідження та використання космічного простору в мирних цілях (UNISPACE).
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...