Оце так: У Росії порушили справу проти Авакова

Справу проти міністра МВС України завели за статтею 12 КК РФ (дія кримінального закону щодо осіб, які вчинили злочин поза межами Росії).


Фото: ЗМІ

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, який нібито перешкоджав росіянам при голосуванні на виборах президента РФ. Про це заявила прес-служба СК, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що 18 березня українські поліцейські заблокували входи в російське посольство в Києві і консульства в Одесі, Харкові, Львові та, за розпорядженням Авакова, росіянам не давали взяти участь у виборах президента.

Також повідомляється, що взяти участь у виборах на території України змогли 300 осіб з 72 тисяч проживають там виборців. Справу проти міністра МВС України завели за статтею 12 КК РФ (дія кримінального закону щодо осіб, які вчинили злочин поза межами Росії). Крім того в російському МЗС поскаржилися на порушення Україною міжнародного законодавства. Там відзначили, що намагаються привернути співтовариство ОБСЄ "до адекватної реакції".

У Франції заявили, що процес вступу України до ЄС може затягнутися на 20 років

неділя, 22 травень 2022, 17:25

Процес вступу України до Європейського Союзу не буде швидким, заявив державний секретар Франції у справах Європи Клеман Бон, передають Патріоти України. Українській владі слід прислухатися до пропозиції президента Франції Еммануеля Макрона про альтерна...

Верховна Рада подовжила воєнний стан в Україні, названо терміни

неділя, 22 травень 2022, 17:22

Згідно з указом президента Володимира Зеленського, воєнний стан подовжується від 05:30 25 травня 2022 року ще на 90 діб, передають Патріоти України. Слід зазначити, що в Законі України "Про правовий режим воєнного стану" не прописані обмеження щодо под...