Палить нічну техніку та очі бійцям: На Донбасі російські окупанти почали застосовувати сучасну лазерну зброю

Спостерігається суттєве загострення на Луганщині. У небі посилено кружляють ворожі дрони, а на землі чатують підсилені снайперські групи.

"Гібридний" військовий корпус «ЛНР» почав застосовувати проти ЗСУ сучасну лазерну зброю російського виробництва, яка спалює прилади нічного бачення та травмує очі бійців, зазначають Патріоти України.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. Українські військові кажуть, що на передовій у районі Станиці Луганської ворожий лазер працює постійно. Крім того, в небі кружляють ворожі дрони, а на землі чатують снайперські групи. За словами вояків ЗСУ, війна тут тиха, але дуже небезпечна.

Перекидання військ і бомбадрувальники над морем! США готують відповідь Росії у разі вторгнення в Україну

понеділок, 24 січень 2022, 17:50

США готують варіанти відповіді у разі вторгнення Росії в Україну. Серед них - перекидання військ у сусідні з Україною країни, передають Патріоти України. . Глава Пентагону Ллойд Остін запропонував президенту США Джо Байдену також варіанти пересуванн...

Щось готується? Росія вивела 20 бойових кораблів у Балтійське море

понеділок, 24 січень 2022, 17:44

Російська Федерація проводить чергові морські навчання. 20 кораблів і суден Балтійського флоту вийшли в призначені райони моря для відпрацювання завдань бойової підготовки, передають Патріоти України. "20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення ...