"Патріарх Кирило - маріонетка": Священик назвав "хворобу", яку підхопила путінська Росія

Розірвавши відносини з Константинопольським патріархатом, патріарх РПЦ Кирило зробив дурість, проте це не призведе до краху Московської патріархії, вважає священик Української автокефальної православної церкви Яків Кротов. Про це він написав в авторській колонці, повідомляють Патріоти України.

"Перестати поминати" (РПЦ перестала згадувати патріарха Варфоломія в молитвах, - ред.) означає підняти мости, спалити мости, виставити себе на весь світ образливим агресивним ідіотом. Особливо безглуздо, що патріарх Кирило "перестав поминати", а його лютий ворог – ні. Поминає, як і завжди, і всі поминають; можливо, навіть посилено – за убогих треба особливо молитися", – розповів Кротов.

На думку священика, патріарх Кирило розірвав стосунки із Вселенським патріархатом за наказом Кремля. "Релігійного сенсу в ізоляціоністській політиці Російської православної церкви немає. Це антирелігійна, антицерковна політика, що руйнує світ. Це лише наслідок служіння патріарха Кирила імперському мілітаризму Росії. Драма в тому, що на цей імперський імперіалізм, тупий і непохитний, хворіє більшість жителів Росії. Вони джерело та причина, а патріарх Кирило – маріонетка їхньої осатанілості", – підсумував він.

Третя партія термінової військової допомоги від США прибула до аеропорту "Бориспіль"

вівторок, 25 січень 2022, 19:21

"Ми вам обіцяли ще гарних новин! Чергова доставка міжнародної технічної допомоги від США для ЗСУ вже в Україні. Наразі партію зустрічають колеги з Міноборони та посольства США в Міжнародному аеропорту "Бориспіль", - написала вона. За словами Маляр , у ...

Росіяни почали перекидати десантників до кордонів України і в Білорусь, - Conflict Intelligence Team

вівторок, 25 січень 2022, 19:15

24 січня у соцмережах з’явилося відео з військовою технікою, що перевозиться залізницею в Брянській області (Росія), яка межує з Білоруссю і Україною. Про це повідомляє Conflict Intelligence Team, передають Патріоти України. Бронетехніка на відео вкрит...