"Пейте пиво по ночам": У Росії знайшли, як допомогти олігарху Дерипасці обійти санкції

Міністерство промисловості та торгівлі Росії розробило проект постанови, якою пропонується зняти заборону на торгівлю пива в алюмінієвій тарі у нічний час, щоб стимулювати споживання алюмінію, який виготовляє компанія олігарха Олега Дерипаски, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський "Комерсант".

Зокрема, зазначається, що спроби російського уряду допомогти бізнесу Дерипаски, надаючи пільги автовиробникам, були безуспішними. Саме тому почалась розробка постанови, яка стимулюватиме попит на алюміній через збільшення попиту на алкогольні напої.

Зазначимо, що російському олігарху Олегу Дерипасці належить найбільша на Росії та одна з найбільших у світі компанія з виробництва алюмінієвої продукції — "Русал", яка потрапила під дію санкцій США.

Нагадаємо, керівництво "Русалу" подало у відставку і попередило про проблеми з виплатою боргів. Водночас повідомлялось, що Дерипаска досі лишається власником "Русалу". Сполучені Штати запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Створена спеціально до виборів у ВР: Коломойський назвав себе консультантом партії Кернеса-Труханова

четвер, 23 травень 2019, 20:23

Павло Фукс, за словами олігарха, найближчий друг мера Кернеса, тому теж бере участь в цьому політичному проекті. Олігарх Ігор Коломойський консультує новий всеукраїнський політичний проект, який створюється для походу на вибори до парламенту. Про це са...

Хіти тижня. "Нехай народ схвалить": Зеленський проведе в Україні референдум через Росію

четвер, 23 травень 2019, 19:30

Враховуючи бажання деяких наших співгромадян досягнути миру будь-якою ціною, результати голосування передбачити складно. Президент України Володимир Зеленський має намір винести на всеукраїнський референдум питання про формат переговорів із Росією. Про...