Перед слідчими нові горизонти: Знайдено архів Януковича, - МВС

Слідчі виявили печатки офшорних компаній та оригінали документів на майно колишнього президента, яке скривалося під різними іменами та компаніями-посередниками.

Один з документів екс-президента. Фото: ЗМІ

Співробітники правоохоронних органів виявили архів колишнього президента України Віктора Януковича. Про це повідомив на засіданні Кабміну міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков, зазначають Патріоти України.

"У наших руках один з найбільших архівів Януковича. Це оригінали документів на Межигір'я, оригінали документів МАКО, це особисті документи Януковича - від пенсійного посвідчення і закінчуючи всім іншим, обігові рахунки низки компаній, зокрема зарубіжних", - сказав він.

"Учора слідчі на одній із приватних квартир провели обшук. Під час обшуку вилучено значну частину архіву "Сім'ї". У тому числі вилучено печатки понад 330 офшорних фірм, банківські документи, які викривають злочинні схеми, особисті документи колишнього президента, а також документацію в оригіналах про придбання "Межигір'я", на земельну ділянку і будинок, на квартиру на Оболонській набережній, машиномісця за різними адресами Києва, земділянку більш ніж 5 га в селі Нові Петрівці і багато іншого", - розповів заступник голови Національної поліції Олександр Вакуленко.

Зараз слідчі разом із Генпрокуратурою працюють на тим, щоб документи можна було використовувати в кримінальному процесі проти Януковича.

Заступник голови ДФС Сергій Белан своєю чергою доповів про блокування низки рахунків, які можуть бути пов'язані з колишнім президентом.

"Де ви були?": Кадиров несподівано накинувся на Україну та Захід, бо нібито не допомогли у чеченській війні

середа, 1 лютий 2023, 10:55

Чеченський диктатор Рамзан Кадиров звинуватив Захід та Україну у тому, що вони не допомогли чеченцям воювати за незалежність у дев'яності роки, а зараз Чечня нібито не зможе існувати без Росії, і навіть не прогодує людей, передають Патріоти України. "...

Єльцин ще в 1992 році під час розмови з Бушем-старшим передрік війну проти України: Спливли подробиці

середа, 1 лютий 2023, 10:48

Під час розмов з американським главою Джорджем Бушем-старшим у 1992 році президент РФ Борис Єльцин назвав Україну "головним дестабілізуючим фактором", передають Патріоти України. Як йдеться у розсекречених записах Архіву нацбезпеки США, тема відносин ...