Перед слідчими нові горизонти: Знайдено архів Януковича, - МВС

Слідчі виявили печатки офшорних компаній та оригінали документів на майно колишнього президента, яке скривалося під різними іменами та компаніями-посередниками.

Один з документів екс-президента. Фото: ЗМІ

Співробітники правоохоронних органів виявили архів колишнього президента України Віктора Януковича. Про це повідомив на засіданні Кабміну міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков, зазначають Патріоти України.

"У наших руках один з найбільших архівів Януковича. Це оригінали документів на Межигір'я, оригінали документів МАКО, це особисті документи Януковича - від пенсійного посвідчення і закінчуючи всім іншим, обігові рахунки низки компаній, зокрема зарубіжних", - сказав він.

"Учора слідчі на одній із приватних квартир провели обшук. Під час обшуку вилучено значну частину архіву "Сім'ї". У тому числі вилучено печатки понад 330 офшорних фірм, банківські документи, які викривають злочинні схеми, особисті документи колишнього президента, а також документацію в оригіналах про придбання "Межигір'я", на земельну ділянку і будинок, на квартиру на Оболонській набережній, машиномісця за різними адресами Києва, земділянку більш ніж 5 га в селі Нові Петрівці і багато іншого", - розповів заступник голови Національної поліції Олександр Вакуленко.

Зараз слідчі разом із Генпрокуратурою працюють на тим, щоб документи можна було використовувати в кримінальному процесі проти Януковича.

Заступник голови ДФС Сергій Белан своєю чергою доповів про блокування низки рахунків, які можуть бути пов'язані з колишнім президентом.

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...

Скандальний глава ВМС Німеччини заявив, що його висловлювання про Крим є особистою думкою

субота, 22 січень 2022, 21:22

Глава МВС Німеччини Кай-Ахім Шенбах заявив у Twitter, що висловлювання про український Крим є суто його особистою думкою, повідомляють Патріоти України. "Мої заяви про політику безпеки в аналітичному центрі в Індії виражали мою особисту думку на той мо...