Переговори тривають: "Штаб блокади" заявляє, що Гройсман озвучив їм дві пропозиції

Блокадники заявили, що ще подумають.

Володимир Гройсман. Фото: blablaface.net

Учасники блокади Донбасу заявляють, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував їм компромісний варіант, над яким вони подумають, але блокада триває. Про це інформує "Штаб блокади торгівлі з окупантами" у Facebook вранці 21 лютого, повідомляють Патріоти України.

Отримати коментар у прес-службі прем’єра поки не вдалося, повідомлень про результат переговорів на сайті Кабміну також немає.

"Отримавши офіційне запрошення на перемовини від прем'єр-міністра країни, Штаб блокади торгівлі з окупантами виступив з пропозицією: 1. Негайного звільнення полонених; 2. Прийняття закону про окуповані території, який законодавчо забороняє торгівлю на крові", – йдеться у повідомленні "штабу блокади".

Натомість Гройсман нібито запропонував по-перше, щоб представники штабу увійшли до комісії з "обміну полоненими".

"Кабінет міністрів скасовує дозволи, видані СБУ на переміщення товарів, і видає постанову, що регулює переміщення вантажів у відповідності з законом про боротьбу з тероризмом", – озвучили у "штабі" другу пропозицію прем’єра.

"Впливати на більшість БПП і НФ у парламенті прем'єр, за його словами не може, тому прийняття закону від нього не залежить", – уточнили там.

Штаб пообіцяв розглянути дані пропозиції і після консультацій з експертами та членами штабу дати відповідь.

"У будь-якому випадку, блокада не припиняється ні на хвилину, а подальші перемовини мають бути максимально публічними і відкритими для народу", – заявляють учасники блокади.

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...