
Учасники блокади Донбасу заявляють, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував їм компромісний варіант, над яким вони подумають, але блокада триває. Про це інформує "Штаб блокади торгівлі з окупантами" у Facebook вранці 21 лютого, повідомляють Патріоти України.
Отримати коментар у прес-службі прем’єра поки не вдалося, повідомлень про результат переговорів на сайті Кабміну також немає.
"Отримавши офіційне запрошення на перемовини від прем'єр-міністра країни, Штаб блокади торгівлі з окупантами виступив з пропозицією: 1. Негайного звільнення полонених; 2. Прийняття закону про окуповані території, який законодавчо забороняє торгівлю на крові", – йдеться у повідомленні "штабу блокади".
Натомість Гройсман нібито запропонував по-перше, щоб представники штабу увійшли до комісії з "обміну полоненими".
"Кабінет міністрів скасовує дозволи, видані СБУ на переміщення товарів, і видає постанову, що регулює переміщення вантажів у відповідності з законом про боротьбу з тероризмом", – озвучили у "штабі" другу пропозицію прем’єра.
"Впливати на більшість БПП і НФ у парламенті прем'єр, за його словами не може, тому прийняття закону від нього не залежить", – уточнили там.
Штаб пообіцяв розглянути дані пропозиції і після консультацій з експертами та членами штабу дати відповідь.
"У будь-якому випадку, блокада не припиняється ні на хвилину, а подальші перемовини мають бути максимально публічними і відкритими для народу", – заявляють учасники блокади.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...