Перекрити протоки та морські комунікації: Захід не збирається спостерігати, як Москва ​намагається перенести "керченський досвід" у Арктику

Захопленням катерів ВМСУ у нейтральних водах Чорного моря, Путін відчинив «скриньку Пандори», котра відгукується Росії тепер на океанських просторах, загостривши у невигідний для Кремля час та спосіб старі «болячки»

Ситуація, подібна тій, яка сталася у Керченській протоці, може повторитися в Арктиці через дії США щодо забезпечення свободи морської навігації та агресивної відповідної політики Росії, яка претендує на ці регіони, зазначають Патріоти України.

Як пише німецьке видання Telepolis, із 2013 року відбувається розширення російської військової присутності в Арктиці — там з'являються морські й військово-повітряні бази, крім того, будуються нові криголами.

У свою чергу, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг раніше заявив, що Альянс відповість на військову присутність Росії в Арктиці, збільшивши свою присутність у регіоні. Віце-адмірал Ендрю Льюіс, командувач відтвореним Другим флотом ВМС США, також говорив про те, що Сполучені Штати зможуть діяти на спірних територіях.

З архіву ПУ. Каратель Лукашенка зґвалтував програміста, який під час арешту відмовився розблокувати свій телефон

середа, 22 вересень 2021, 4:00

Під час протестів у Мінську співробітник ОМОНу зґвалтував кийком програміста, який відмовився розблокувати телефон. Про це йдеться в доповіді Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch про побиття і катування учасників протестів в Білорус...

З архіву ПУ. На тлі церков і радянських пам'ятників: Кіркоров, Басков та інші росіяни знялися в кліпі на підтримку кривавого диктатора Лукашенка (відео)

середа, 22 вересень 2021, 3:00

Низка цих російських артистів неодноразово висловлювала свою прихильність Путіну і підтримувала агресивні дії РФ проти України. Російські поп-співаки й співачки у вересні 2020-го записали спільну пісню «Кохану не віддають» й випустили кліп на підтримку...