Перемоги не буде: Відомий російський політик закликав зупинити війну на Донбасі (відео)

Посилення конфронтації не обіцяє РФ нічого доброго.

Скріншот

У Росії в ефірі одного з телеканалів заступник голови партії "Яблуко" Микола Рибаков закликав відновити мир на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

"Треба все робити для того, щоб закінчилася війна в Україні, тому що всі (країни світу. - ред.) дивляться туди, закінчиться вона чи триватиме, чи ми там будемо шукати перемогу. Не може там бути ніякої перемоги, там може лише мир настати", - заявив Рибаков.

Також він зазначив, що РФ приділяє недостатньо уваги економіці. "За що "Яблуко" критикує Путіна? За те, що у нас велика увага приділяється питанням війни, збільшенню озброєнь і військових витрат, і мала увага економіці", - заявив він.

Видовище заворожує: Як британські танки Challenger 2 проходять злагодження в Україні перед відправкою на передову (відео)

субота, 1 квітень 2023, 22:19

Британські танки Challenger 2 вже обкатують в Україні перед відправленням на фронт. Відео Міноборони.

Ще одна країна відмовилася проводити фехтувальні змагання через участь у них росіян та білорусів

субота, 1 квітень 2023, 22:14

Французька федерація фехтування скасувала етап Кубка світу з чоловічої шпаги через скандальне рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) допустити до змагань російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляється на офіційному сайті організаці...