Перемоги не буде: Відомий російський політик закликав зупинити війну на Донбасі (відео)

Посилення конфронтації не обіцяє РФ нічого доброго.

Скріншот

У Росії в ефірі одного з телеканалів заступник голови партії "Яблуко" Микола Рибаков закликав відновити мир на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

"Треба все робити для того, щоб закінчилася війна в Україні, тому що всі (країни світу. - ред.) дивляться туди, закінчиться вона чи триватиме, чи ми там будемо шукати перемогу. Не може там бути ніякої перемоги, там може лише мир настати", - заявив Рибаков.

Також він зазначив, що РФ приділяє недостатньо уваги економіці. "За що "Яблуко" критикує Путіна? За те, що у нас велика увага приділяється питанням війни, збільшенню озброєнь і військових витрат, і мала увага економіці", - заявив він.

У Курську – пожежа на аеродромі, влада каже про атаку безпілотника (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 9:21

У російському місті Курськ вночі сталася пожежа на аеродромі, повідомив губернатор Курської області Роман Старовойт. Дослівно: "Унаслідок атаки безпілотника в районі курського аеродрому загорівся нафтонакопичувач. Постраждалих немає. Пожежа локалізуєть...

Євросоюз прорахувався? Експерт розповів, яких збитків завдасть стеля цін на російську нафту бюджету РФ

вівторок, 6 грудень 2022, 8:56

Встановлення граничної ціни на нафту, яка експортується Росією, на рівні $60 за барель (ввели ЄС, "Велика Сімка" та Австралія) у перспективі завдасть збитку економіці країни-терористки Росії лише на рівні 1%. Так, бюджет агресора за рік недоотримає $50...