Переполох в "ДНР": Бойовик втік з частини, захопивши у полон російського куратора, - соцмережі

Останнім часом фіксуються факти небажання учасників бандформувань брати участь в бойових діях і зростаюче невдоволення в зв'язку з поганим фінансуванням і забезпеченням "ЛДНР".

Серед бойовиків "ЛДНР" спостерігається тотальне дезертирство. Фото: ЕРА.

Найманець, що втік з "військової частини", захопив в полон свого командира. Спецслужби "ДНР" "на вухах" - на пошуки кинуто всі сили, місцевим жителям загрожують покаранням за приховування інформації - у соціальній мережі набирає обертів повідомлення про дезертирство бойовика "ДНР" з частини, повідомляють Патріоти України.

"Днями, згідно з отриманою інформацією, на тлі конфлікту з одним з кураторів останній покинув місце служби і пропав без вісті. Місцезнаходження дезертира встановлюється. Також без вісті пропав і вищезгаданий куратор ", - йдеться в повідомленні.

Жителів просять повідомляти інформацію про надзвичайну подію в "МГБ ДНР" та нагадують про покарання за наклеп або неповну інформацію.

На офіційному сайті "міністерства держбезпеки" інформації про надзвичайну подію немає. Остання новина датована 5 травня.

Варто відзначити, що Дмитро Тимчук неодноразово повідомляв про факти масового дезертирства бойовиків "ЛДНР". Часто найманці покидали розташування частини, прихопивши зброю. Останнім часом фіксуються факти небажання учасників бандформувань брати участь в бойових діях і зростаюче невдоволення в зв'язку з поганим фінансуванням і забезпеченням "ЛДНР".

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...