Перспектива: Китай вкладе мільярди в розвиток асоціації "Шовковий шлях"

Грандіозний проект. Головне, щоб по-чесному, а не в офшори.

Потяги з Іллічівська слідують в Китай. Фото: rian.com.uaУкраїна разом з 20 іншими країнами увійде в створювану Китаєм асоціацію з просування економічного співробітництва "Шовковий шлях", для запуску якого вже зібрано близько 300 млрд юанів, або близько 46 млрд доларів, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Про це на брифінгу в рамках інвестиційної сесії Київської економічного форуму "Україна-Китай: Новий Шовковий шлях" заявив виконавчий віце-голова і генеральний секретар Китайської федерації промисловців Сюн Мен. "Ця асоціація буде офіційно створена, і церемонія відкриття буде в червні цього року в Пекіні. Таким чином, ми зможемо поглибити нашу співпрацю", - сказав Мен. За його словами, для реалізації даного проекту Піднебесна готова виділити дуже велику суму - 300 млрд юанів.

Мен додав, що вже створено сайт "Один поїзд - один шлях", на якому розміщується вся інформація про учасників, підприємствах і можливих спільних проектах з 21 країни-учасниці. Даний ресурс допоможе налагодити діалог між країнами і вирішувати економічні та політичні питання. Також планується проведення досліджень, конференцій і презентацій проектів для того, щоб учасники ділилися досвідом.

Путін не зупиниться: РФ оголосить нову хвилю мобілізації до кінця 2024 року, щоб продовжити наступ в Україні, - FT

субота, 25 травень 2024, 6:30

Російська Федерація буде змушена оголосити чергову хвилю мобілізації до кінця 2024 роки попри те, що наразі її численність більше від української, пише Financial Times. Осію 2022 року Росія вже оголошувала про мобілізацію 300 військових. Однак тоді це ...

Ситуація стрімко погіршується: До кінця війни в Україні може залишитися всього 25 мільйонів осіб, - соціолог

субота, 25 травень 2024, 6:22

За найгіршого сценарію Україна може вийти з війни з 25 мільйонами населення. Однак втрати на фронті становитимуть мізер порівняно з кількістю тих, хто виїхав із країни. Про це OBOZ.UA розповів генеральний директор Київського міжнародного інституту соці...