"За попередніми даними, повністю знищили ворожий опорний пункт разом із терористами. Ворог посилює артобстріл й переніс вогонь на вже колишні власні позиції. У зону бою сунуть ворожі танки", - йдеться у повідомленні.
У свою чергу волонтери фонду "Повернись живим" повідомляють, що бої на Маріупольському напрямку не припиняються: ворог інтенсивно продовжує обстріл наших передових позицій з крупнокаліберних мінометів та ствольної артилерії. "Є підтвердження, що близько 12:00 терористи застосували реактивні системи залпового вогню "Град", - розповіли волонтери, додавши, що, за непідтвердженою інформацією, є поранені серед ЗСУ.
"Під Маріуполем зранку сильний бій. Велком у 2014 рік. Хочеться помилитися, але начебто все дуже серйозно. З нашого боку є поранені", - пише на своїй сторінці у Facebook волонтер Серж Марко.
Бій не вщухає і на 19.00, додав Серж Марко. А тим часом волонтер Олена Балаба додала, щоЗСУ вже штурмують Комінтернове. Напевно попереду важка ніч.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...