Під Мей захиталось крісло прем'єра: Європесимісти отримали жорстокий удар у британському парламенті

Однопартійці напередодні голосування наголошували, що якщо прем'єр-міністр ризикне поставити на голосування Брекзіт і провалиться, рідна консервативна партія поставить питання про її відставку.

Тереза Мей. Фото: ТАСС.

У Британії палата громад парламенту проголосувала проти угоди про вихід з Євросоюзу. Про це повідомляє BBC News, передають Патріоти України.

Уточнюється, що проти законопроекту проголосували 432 депутатів, за - 202. При цьому, у уряда є можливість протягом трьох днів, в які буде засідати парламент, уявити інший варіант угоди.

Крім цього, як пише The Guardian, серед інших можливих варіантів розвитку подій - отримання від Євросоюзу відстрочки для розробки нових домовленостей або вихід країни з ЄС без будь-яких умов.

Після голосування прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що перш ніж робити подальші кроки, хоче переконатися, що користується довірою парламенту. Також Мей до понеділка, 21 січня, обіцяє представити план подальших дій по Brexit, якщо парламент як і раніше довіряє уряду Британії. А лідер опозиції Джеремі Корбін попросив влаштувати на наступний день голосування про недовіру уряду.

США дали добро: Прибалтійські республіки надішлють Україні ракетні комплекси Stinger і Javelin

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:10

У відповідь на агресивні дії Росії Латвія, Литва та Естонія вирішили надати Україні протиповітряні ракети Stinger та протитанкові ракети Javelin.Про це йдеться у повідомленнях, розміщених на сайтах міністерств оборони балтійських держав, зазначають Пат...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...