Під покровом ночі: На Донбасі помітили нові колони з російською технікою

Серед виявленого транспорту були 2 автомобілі типу "седан", 2 тягача, 7 вантажівок "Камаз", 4 вантажівки "Урал", 1 автотягач з причепом для важкої техніки ("Камаз"), який перевозив МТ-ЛБ, 3 позашляховика і 1 міні-фургон.

На українсько-російському кордоні. Фото: соцмережі.

Транспортні засоби, які перетинали кордон з РФ на окупованому Донбасі в нічний час за межами пунктів пропуску, зафіксувала місія ОБСЄ. Групи вантажівок були виявлені в ніч на 12 жовтня між 22:20 і 1:40, передають Патріоти України.

"Безпілотник ОБСЄ виявив 2 вантажівки (ймовірно, "Урал"), припарковані вздовж ґрунтової дороги за 500 м на південь від центру н.п.Манич (на схід від Донецька). Також БПЛА зафіксував 3 окремі групи вантажівок, які прямували на схід і припаркувалися біля кордону з РФ, де раніше ОБСЄ фіксувала колони вантажівок, які заїжджали в Україну", - повідомили в ОБСЄ.

Серед виявленого транспорту були 2 автомобілі типу "седан", 2 тягача, 7 вантажівок "Камаз", 4 вантажівки "Урал", 1 автотягач з причепом для важкої техніки ("Камаз"), який перевозив МТ-ЛБ, 3 позашляховика і 1 міні-фургон.

"Було видно, що між цими транспортними засобами стояли і пересувалися люди. БПЛА зафіксував, як 2 "седани" пересувалися у західному напрямку від кордону з РФ, а потім припаркувалися на узбіччі дороги і встановили неофіційний блокпост приблизно за 100 м на північний схід від місця парковки 3 груп вантажівок, за 3,5 км від Манича", - повідомили спостерігачі.

Позашляховик від'їхав з місця, де припаркувалися 3 групи транспортних засобів, і поїхав на схід в напрямку кордону з РФ, зробивши зупинку на неофіційному блокпості. Решта транспортних засобів, за винятком міні-фургона, 2 позашляховиків і "седана", по двоє під'їжджали до "блокпосту", де контактували з присутніми там особами, після чого продовжували свій маршрут на схід.

"О 1:22 два припаркованих "седани", які встановили цей блокпост, розвернулися і рушили на схід в напрямку кордону з РФ. О 1:34 безпілотник зафіксував, як по цій дорозі від кордону з Росією в напрямку Манича прямували вантажівка "Камаз" з причепом, 2 вантажівки "Урал" і вантажівка "Камаз", а також позашляховик", - йдеться у повідомленні місії.

Вони досі мріють про власну імперію? Після зради Москви у Карпатському питанні, у Єревані заговорили про свої права на Крим та Сочі

субота, 30 вересень 2023, 2:35

На Крим зненацька з'явився ще один претендент. Володимир Погосян, котрий в минулому займав високі пости в Єревані, заявляє, що Крим насправді на 70% вірменський і Вірменія має право забрати його собі разом із Армавіром та Сочі, повідомляє Телеграм-кана...

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...