Під "прицілом": У "Опоблоці" скаржаться, що за Льовочкіним стежать "орли" Авакова

Співробітники охорони народного депутата неодноразово офіційно повідомляли про незаконне стеження за народним депутатом по лінії 102.

Фото: ukrinform.ua"Опозиційний блок" заявляє про незаконне стеження за заступником голови фракції Сергієм Льовочкіним і вимагає від Міністерства внутрішніх справ припинити його. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті ОБ у понеділок, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що "співробітники спецпідрозділу "Титан" МВС, які працюють з Льовочкіним за договором охорони, неодноразово фіксували стеження за його пересуваннями і офісом, яке велося співробітниками сьомого управління МВС, що підкоряється міністрові Авакову".

Співробітники охорони народного депутата неодноразово офіційно повідомляли про незаконне стеження за народним депутатом по лінії 102.

В останні дні заступника голови фракції "Опоблоку" переслідували одні і ті ж співробітники МВС на автомобілі "Шкода" з підставними номерами, знятими з обліку в 2010 році. 7 квітня охоронці Льовочкіна затримали екіпаж "Шкоди" і викликали поліцейський патруль.

"Однак екіпаж "Шкоди", щоб уникнути розборок з патрульною службою, використали спецталон, виданий екс-главою поліції Деканоідзе. Патруль поліції відпустив затриманих, заявивши, що це їхні колеги – співробітники поліції", – заявляють в ОБ.

Таким чином "Опозиційний блок" вимагає "припинити незаконні дії проти народних депутатів фракції і покарати винних".

"Азербайджанські війська прорвали фронт, і цей пролом Вірменії вже нічим закрити", - Бутусов про ситуацію в Нагірному Карабаху

понеділок, 19 жовтень 2020, 16:15

"27 вересня почався наступ Азербайджану в Карабасі і через три тижні на південному фронті азербайджанські війська прорвали фронт і цей пролом Вірменії вже нічим закрити. Вірніше, у Вірменії залишаються мотивовані бійці, залишається особистий героїзм, а...