Під "прицілом": У "Опоблоці" скаржаться, що за Льовочкіним стежать "орли" Авакова

Співробітники охорони народного депутата неодноразово офіційно повідомляли про незаконне стеження за народним депутатом по лінії 102.

Фото: ukrinform.ua"Опозиційний блок" заявляє про незаконне стеження за заступником голови фракції Сергієм Льовочкіним і вимагає від Міністерства внутрішніх справ припинити його. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті ОБ у понеділок, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що "співробітники спецпідрозділу "Титан" МВС, які працюють з Льовочкіним за договором охорони, неодноразово фіксували стеження за його пересуваннями і офісом, яке велося співробітниками сьомого управління МВС, що підкоряється міністрові Авакову".

Співробітники охорони народного депутата неодноразово офіційно повідомляли про незаконне стеження за народним депутатом по лінії 102.

В останні дні заступника голови фракції "Опоблоку" переслідували одні і ті ж співробітники МВС на автомобілі "Шкода" з підставними номерами, знятими з обліку в 2010 році. 7 квітня охоронці Льовочкіна затримали екіпаж "Шкоди" і викликали поліцейський патруль.

"Однак екіпаж "Шкоди", щоб уникнути розборок з патрульною службою, використали спецталон, виданий екс-главою поліції Деканоідзе. Патруль поліції відпустив затриманих, заявивши, що це їхні колеги – співробітники поліції", – заявляють в ОБ.

Таким чином "Опозиційний блок" вимагає "припинити незаконні дії проти народних депутатів фракції і покарати винних".

Хіти тижня. "Зрадників ніхто не любить": "Як Росія розправилася з перебіжчиками у Криму", - Цимбалюк (відео)

четвер, 21 березень 2019, 2:00

Українські військові та інші силовики, які вирішили перейти на бік Росії після анексії Криму, не змогли залишитися на півострові. Замість цього їх відправляють в найдальші куточки країни-агресора або взагалі у гарячі точки, де вона веде війну. Про це у...

Хіти тижня. "Є два шляхи": Відомий політик попередив Україну про серйозну небезпеку

четвер, 21 березень 2019, 0:35

Україну до 2030 року може очікувати реальна загроза поглинання іншою державою. Про це в своїй книзі "Мій шлях в задзеркаллі" написав український політик і перший секретар РНБО Володимир Горбулін. При цьому він зазначив, що наша країна може уникнути так...