Підлість Москви: Росія влаштувала хакерську атаку проти України, ціллю стала ЦВК

Хакери здійснили масштабну кібератаку на комп’ютери Центральної виборчої комісії. За висновками експертів, кібератака була спрямована на блокування доступу користувачів до інформації про підготовку до чергових виборів президента України, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що для проведення кібератаки зловмисники використали вразливість неоновленої версії системи "WordPress". Розгалужена мережа сайтів, які використовували версією системи з вразливістю, дозволила хакерам без відома власників використати їх для генерації об'ємних запитів.

Однак спеціалісти Служби безпеки України успішно припинили численні спроби припинити роботу офіційного сайту Центрвиборчкому. Наразі фахівці перевіряють можливість причетності до кібератак російських спецслужб та підконтрольних їм хакерських угруповань.

26 лютого президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками IT-індустрії заявив, що 24 і 25 лютого Центральна виборча комісія зазнала DDoS-атак з боку Росії. За його словами, Рада національної безпеки і оборони разом зі Службою безпеки України, поліцією та з партнерами зі США вже розробили механізми захисту ЦВК.

Залужний провів перемовини з командувачем сил НАТО в Європі

четвер, 28 вересень 2023, 22:43

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сьогодні, 28 вересня, провів розмову з верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО в Європі Крістофером Каволі. Про це Залужний повідомив в Telegram, передають Патріоти України. «Змістовна телефонна...

Поляки поширюють наративи про невдячність українців, Кулеба відреагував

четвер, 28 вересень 2023, 21:51

Наративи про невдячність українців, які все активніше розкручують польські ЗМІ та деякі чиновники, не відповідають дійсності. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю, передають Патріоти України. «Я вважаю стратегічно загрозливи...