Підступний план? Жебрівський розповів, чому Путін поспішав з "виборами" на Донбасі

Росія поспішала з виборами на Донеччині і Луганщині, щоб принизити статус Європи і щоб показати, що Путін буде розмовляти виключно з Трампом. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив екс-голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, повідомляють Патріоти України.

"Чому Росія так поспішала з виборами на Донеччині і Луганщині? Перше, щоб принизити статус Європи і щоб показати, що Нормандський формат, який включає Меркель і Макрона, нічого не дає. Росія хотіла показати, що Путін буде розмовляти виключно з Трампом. Можливо, ще з китайцями, але по інших питаннях", - сказав він.

Ще однією причиною, на думку Жебрівського, є намагання змусити українську владу сісти за стіл переговорів із маріонетками Путіна в Донецьку й Луганську.

За його словами, оскільки Росія порушила всі міжнародні норми, Україні треба представити зовсім інший план по Донбасу. "Зрозуміло, що потрібен компроміс. А компроміс – це миротворці на кордоні з Росією, миротворці на лінії розмежування й тимчасова перехідна адміністрація до виборів за українським законодавством", - переконаний Жебрівський.

Нагадаємо, 11 листопада на окупованих територіях Донецької і Луганської областей відбулися псевдовибори ватажків, де перемогли чинні так звані "керівники" Денис Пушилін і Леонід Пасічник. Україна засуджує фейкові "вибори" на окупованому Донбасі й ініціює обговорення їх на засіданні Комітету міністрів Ради Європи 14 листопада.

Використовуючи «плівки Деркача» у своїх внутрішніх цілях і пристаючи до необґрунтованої кампанії проти Байдена, Зеленський ставить під загрозу довготривалі відносини України та США – Washington Post

вівторок, 26 травень 2020, 22:52

Американський щоденник The Washington Post у редакційній статті пише, що американцям вже тепер навіть не треба уявляти, що б сталося, коли б Росія спробувала поширювати дезінформацію і сіяти розбрат у Сполучених Штатах перед виборами у листопаді, з огл...

Однак все одно "ихтамнет": Росія готується до прямої війни в Лівії з її урядом і Туреччиною

вівторок, 26 травень 2020, 22:29

Літаки в Лівію прибули з авіабази в Росії після транзиту через Сирію, де вони були перефарбовані, щоб замаскувати їх російське походження. Росія нещодавно відправила винищувачі в Лівію, щоб підтримати воюючих в країні російських найманців. Про це повід...