Після Донбасу на білому світі не затримуються: Оприлюднено нові дані про найманців ПВК "Вагнер"

Кожен опізнаний «гібридний» боєць Путіна приречений до міжнародного кримінального переслідування за злочини скоєні за межами РФ. І це в кращому випадку, бо Москва з задоволенням кидає їх на кожну нову «амбразуру». Адже «бабы еще нарожают».

Вагнер

Служба безпеки України оприлюднила імена ще 206 членів російської приватної військової компанії «Вагнер», які воювали в Сирії, зазначають Патріоти України.

Також в списку є 8 найманців, які загинули або померли від поранень. Майже всі загиблі протягом 2014-2016 років брали участь в бойових діях на Донбасі в складі російських терористичних формувань. Таким чином, за даними СБУ, підтверджене число загиблих і померлих від ран найманців «Вагнера» в результаті бойового зіткнення в Сирії 7 лютого 2018 роки вже становить 58 осіб.

Також у відомстві опублікували додаткову інформацію про ще одного іноземця в складі ПВК «Вагнер» - громадянина Республіки Узбекистан Дилшода Мамаджанова. Він отримав важке поранення, а потім його російським військовим літаком вивезли з Сирії в Росію. Копія всіх сторінок паспорта Мамаджанова свідчить про його відправку до Сирії з Ростова-на-Дону в складі чергової партії таємного військового контингенту «Вагнера» 30 серпня 2017 року.

Як повідомлялось, у вересні 2018 року Служба безпеки України оприлюднила на своєму сайті черговий список імен і фотографій бойовиків ПВК «Вагнер». Також раніше були оприлюднені нові імена російських військовослужбовців, які брали участь в незаконному захопленні Криму.

Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

середа, 18 травень 2022, 14:30

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 булло внесено до парламенту у середу, 18 травня, пише НВ, інформує UAINFO.org. Водночас текстів...

Тепер мають загинути за Путіна: Росія оголосила в Криму мобілізацію військових, які зрадили Україну в 2014 році

середа, 18 травень 2022, 14:26

Попри те, що прихована мобілізація в РФ провалилася, росіяни знайшли вихід по залученню нових солдатів. Кремль вирішив відправити на війну в Україну військових з Криму, що зрадили присязі у 2014 році, передають Патріоти України з посиланням на повідомл...