​Після подій в Іловайську українських воїнів у полоні піддавали тортурам, - ООН

Українські військовослужбовці, яких захопили в полон в 2014 році в ході Іловайської трагедії, містилися у вкрай жорстких умовах, а також нерідко піддавалися тортурам

Про це йдеться в доповіді Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, повідомила голова місії Фіона Фрейзер, зазначають Патріоти України.

«31 серпня і 1 вересня 2014 року близько трьохсот захоплених українських військовослужбовців і добровольців були доставлені в три місця утримання під вартою в Донецьку і одне в Сніжному, які були під контролем збройних груп», - йдеться в документі. У той же час, умови утримання українських воїнів "були дуже принизливими, що прирівнюється до жорстокого поводження».

Також Фрейзер додала, що полонених українських громадян терористи розділили на дві групи: в одну входили військовослужбовці Збройних сил України - як професіонали, так і призовники, а в іншу - представники добровольчих батальйонів.

Хіти тижня. У Вінниці охоронці московських попів напали на журналістів біля храму (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 5:00

У Вінниці журналісти приїхали до храму, щоб висвітлювати анонсоване зібрання трьох митрополитів УПЦ МП Іонафана, Варсонофія і Агапіта, проте на них напала охорона. Журналісти вже написали заяву в поліцію.

Хіти тижня. На Одещині готується "масова втеча" парафій РПЦ до ПЦУ (фото)

середа, 16 січень 2019, 0:10

На Одещині чотири храми, що належать до Московського патріархату, готуються перейти в Православну церкву України, а храми Київського патріархату вже на стадії перереєстрації у новій церкві. Напередодні Різдва сталася значуща подія для православних укра...