
В афганській провінції Бадгіс, де відбувалися запеклі бої між співробітниками сил безпеки і терористами організації "Талібан", близько 50 військовослужбовців, які входять в прикордонну поліцію, потрапили в полон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.
Голова ради провінції Бадгіс Абдул Азік Бік розповів, що близько 100 афганських військовослужбовців в результаті боїв спробували відступити і потрапити в сусідній Туркменістан, але їм не дали дозволу на в'їзд в цю країну.
Він додав, що з цієї причини близько 50 афганським прикордонникам довелося здатися в полон бойовиків, в той час як ще 50 бійців продовжили бої в самому густонаселеному районі провінції - Бала Мургаб.
"Ці солдати боролися з талібами протягом довгих років, тому якщо б вони здалися, то їх би вбили", - повідомив Азик Бик. У той же час Міжнародний комітет Червоного хреста повідомив, що даний напад талібів призвів до великих жертв. Організація брала участь у передачі 20 тіл в Корпус афганської національної армії.
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...