
В афганській провінції Бадгіс, де відбувалися запеклі бої між співробітниками сил безпеки і терористами організації "Талібан", близько 50 військовослужбовців, які входять в прикордонну поліцію, потрапили в полон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.
Голова ради провінції Бадгіс Абдул Азік Бік розповів, що близько 100 афганських військовослужбовців в результаті боїв спробували відступити і потрапити в сусідній Туркменістан, але їм не дали дозволу на в'їзд в цю країну.
Він додав, що з цієї причини близько 50 афганським прикордонникам довелося здатися в полон бойовиків, в той час як ще 50 бійців продовжили бої в самому густонаселеному районі провінції - Бала Мургаб.
"Ці солдати боролися з талібами протягом довгих років, тому якщо б вони здалися, то їх би вбили", - повідомив Азик Бик. У той же час Міжнародний комітет Червоного хреста повідомив, що даний напад талібів призвів до великих жертв. Організація брала участь у передачі 20 тіл в Корпус афганської національної армії.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....