Після завершення будівництва "Північного потоку-2": У Німеччині зробили гучну заяву щодо транзиту газу через Україну

Німеччина грає в свої ігри, віддаючи перевагу своїм економічним амбіціям більше ніж здоровому глузду і світовій безпеці.

Штайнмаєр назвав безпідставними побоювання України щодо припинення транзиту газу по її території після будівництва Північного потоку-2. Наче українці такі наївні, що не розуміють з ким в особі Москви мають справу, зазначають Патріоти України.

Президент ФРН зазпевняє, що Німеччина докладає зусиль для забезпечення транзиту природного газу через Україну, і для цього проводяться переговори.

"Вони відбуваються не лише між Німеччиною і Україною, а також і з Європейським Союзом, і я сподіваюся, що ці переговори дадуть результати в найближчому майбутньому", – заявив німецький політик.

Помста за Харків: Українська авіація знищила "жирну" військову ціль на території Бєлгородської області рф

неділя, 23 червень 2024, 10:32

Сили оборони України знищили пункт управління мотострілецького полку Росії. Про це повідомили на Telegram-каналі Генерального штабу ЗСУ в неділю, 23 червня. . "Повітряні сили Збройних Сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали усп...

"Путін дає все нові й нові команди": Військовий ЗСУ пояснив, чому окупанти активізувались саме зараз

неділя, 23 червень 2024, 9:57

Командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92-ї ОШБр Юрій Федоренко наголосив, що окупаційна армія Росії не змінила намір щодо України. Наразі пріоритетні цілі для ворога - Донецька та Луганська області, передають Патріоти України. Інші напрямки – дл...