Після завершення будівництва "Північного потоку-2": У Німеччині зробили гучну заяву щодо транзиту газу через Україну

Німеччина грає в свої ігри, віддаючи перевагу своїм економічним амбіціям більше ніж здоровому глузду і світовій безпеці.

Штайнмаєр назвав безпідставними побоювання України щодо припинення транзиту газу по її території після будівництва Північного потоку-2. Наче українці такі наївні, що не розуміють з ким в особі Москви мають справу, зазначають Патріоти України.

Президент ФРН зазпевняє, що Німеччина докладає зусиль для забезпечення транзиту природного газу через Україну, і для цього проводяться переговори.

"Вони відбуваються не лише між Німеччиною і Україною, а також і з Європейським Союзом, і я сподіваюся, що ці переговори дадуть результати в найближчому майбутньому", – заявив німецький політик.

У Тернополі чоловік проголосив себе "народним мером", але далі "щось пішло не так"

неділя, 4 червень 2023, 22:52

У Тернополі викрили 46-річного чоловіка, який проголосив себе "народним мером" міста. Він був шанувальником зрадника Стемоусова та поширював фейки про "звільнення" окупаційною армією РФ Маріуполя. Про це повідомили в поліції Тернопільської області, пер...

ЗСУ успішно контратакували та просунулись на Сватівському напрямку, - генерал Сирський

неділя, 4 червень 2023, 22:21

Українські військові успішно контратакували російських окупантів на Сватівському напрямку. ЗСУ вдалося просунутися на 400 метрів. Про це заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський. Командувач відвідав українських захисникі...