"Північний" і "Турецький" потоки - це сучасна трактовка пакту Молотова-Ріббентропа", - Безсмертний

Німеччина фактично прийняла пропозицію Росії розділити Європу на дві сфери впливу.

Роман Безсмертний. Фото: РБК.

Разом із дозволом Європи розбудувати "Північний потік-2" Росія отримала згоду на агресію. Про це сказав кандидат у президенту і лідер партії "РУХ +380" Роман Безсмертний в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"На жаль, Німеччина внутрішньо не може протистояти Росії. Вона фактично прийняла пропозицію Росії розділити Європу на дві сфери впливу. Треба розуміти, що Німеччина не здатна відновити контроль над внутрішньою частиною Європи, про яку вона мріяла. Це означає, що Німеччина дала згоду Росії на агресію. Це найнебезпечніше.

Нам треба готуватися до війни. Якщо ми будемо здатні сформувати силу як стримуючий фактор, її не буде. Але якщо далі будемо вести себе, як зараз, війна буде. Для мене це вже очевидно. "Північний" і "Турецький" потоки – це сучасна трактовка Пакту Молотова-Ріббентропа", - констатував Безсмертний.

Джерело: Gazeta.ua

У Кобзона "особливий" гість! ЗСУ ліквідували сина ексдепутата Держдуми РФ під Бахмутом

середа, 7 червень 2023, 18:55

Українські захисники ліквідували у боях за Бахмут Саїда-Хусейна Ямадаєва, сина колишнього депутата Держдуми РФ Руслана Ямадаєва. Саїд-Хусейн Ямадаєв відбував термін в одній із російських в'язниць, але записався до лав ПВК "Вагнер" на початку 2023 року...

Так тривати: У Росії головком ВПС, який втратив за добу чотири літаки і вертольоти, отримав підвищення

середа, 7 червень 2023, 18:44

У Росії командувач Військово-повітряними силами ВПС після того, як 13 травня російська армія в один день втратила два літаки і два вертольоти, отримав підвищення. Як повідомляє MoskowTimes, президент РФ Володимир Путін присвоїв заступнику головнокоманд...