"Північний потік-2" нівелює ефект санкцій проти РФ, - глава МЗС Польщі

На думку Яцека Чапутовича, Польща, США і Європейська комісія представляють в цьому питанні проєвропейську позицію, а Німеччина та Австрія – антиєвропейську.

Яцек Чапутович. Фото: ЕРА.

Газопровід "Північний потік – 2" загрожує безпеці України і руйнує ефект запроваджених санкцій проти РФ. Таку думку в інтерв'ю німецькому виданню Handelsblatt висловив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович, передають Патріоти України.

"Нам потрібні рішучіші дії проти Росії з боку ЄС і НАТО. Тут питання "Північного потоку – 2" є центральним: газопровід руйнує наслідки санкцій, "Північний потік – 2" вбиває Україну. Коли транзит російського газу територією України буде припинено, ця країна втратить не тільки серйозні прибутки, але насамперед гарантію захисту перед черговою російською агресією", – заявив міністр.

На його думку, Польща, США і Європейська комісія представляють в цьому питанні проєвропейську позицію, а Німеччина та Австрія – антиєвропейську. "Німеччина часто думає, що європейська позиція і є німецькою позицією, проте у випадку з "Північним потоком" це не так", – підкреслив Чапутович.

Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...