План Путіна? Медведчук запропонував дати Донбасу "особливу" автономію

Лідер громадського руху "Український вибір", глава політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук запропонував створити автономний регіон Донбас ускладі України, повідомляють Патріоти України.

"Це передбачає, що в ньому будуть працювати органи самоврядування - парламент, уряд і інші, які будуть здійснювати життєдіяльність на Донбасі", - заявив він на з'їзді політсили, який транслювали українські телеканали.

Медведчук також підкреслив, що його план побудований на мінських угодах, затверджених резолюцією Радбезу ООН, а також відповідає домовленостям "нормандської четвірки" та чинному законодавству України. "Ми пропонуємо внести зміни до Конституції, які визначать цей статус Донбасу", - підкреслив він.

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...