"Плата" за допомогу? Союзники Путіна в Сирії офіційно визнали незалежність Абзахії і Південної Осетії

Південна Осетія і Абхазія визнаються більшістю світової спільноти як території Грузії.

Ілюстрація: fb.ru

Сирійський уряд союзного Росії режиму Башара Асада заявив про визнання незалежності невизнаних більшістю країн світу республік Абхазія і Південна Осетія. Про це йдеться в заяві сирійського Міністерства закордонних справ, повідомляють Патріоти України.

"На знак визнання взаємної підтримки терористичної агресії проти Сирії Сирійська Арабська Республіка, Республіка Абхазія і Республіка Південна Осетія домовилися про обмін визнанням і встановленням відносин між Сирійською Арабською Республікою і Республікою Абхазія і Республікою Південна Осетія", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Міністерство закордонних справ Південної Осетії також опублікувало на своєму сайті повний текст комюніке про взаємне визнання.

"Міністерство закордонних справ Республіки Південна Осетія, уповноважена своїм Урядом, має честь заявити про те, що Республіка Південна Осетія та Сирійська Арабська Республіка... оголошують про взаємне визнання та встановлення дипломатичних відносин між двома країнами на рівні посольств з дати опублікування цього Комюніке", - йдеться в заяві.

Варто відзначити, що Південна Осетія і Абхазія визнаються більшістю світової спільноти як території Грузії. Південна Осетія проголосила незалежність 29 травня 1992 року в ході збройного конфлікту з Грузією, і визнана кількома державами - членами ООН, зокрема Росією, Нікарагуа, Венесуелою, Науру і тепер ще Сирією, а також рядом інших невизнаних або частково визнаних держав (Нагірний Карабах, Придністров'я та інші). Абхазія проголосила незалежність після війни з Грузією 1992-1993 рр. Її визнають ті самі п`ять країни ООН (з загальної кількості в 193 країни).

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...