Початок великої цензури? Нардепи запропонували саджати журналістів за наклеп

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 9306 про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за наклеп для ЗМІ, повідомляють Патріоти України.

Авторами документа виступили народні депутати від Блоку Петра Порошенка Микола Паламарчук, Артур Палатний та Олег Великін.

Вони пропонують встановити покарання за наклеп від штрафу у 200-500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-8500 гривень) і виправних робіт до позбавлення волі на 3 роки.

У пояснювальній записці зазначається, що останнім часом в Україні свободу слова все частіше плутають із вседозволеністю поширення хибних фактів.

"Одним з останніх випадків поширення неправдивої інформації є випадок зі звинуваченнями, які лунають з боку деяких ЗМІ на адресу народного депутата (Миколи Паламарчука. — Ред.) про причетність до вчинення особливо тяжкого злочину (напад на громадську активістку Катерину Гандзюк)", — йдеться у тексті.

У документі наголошується, що деякі засоби масової інформації безпідставно, без зазначення будь-яких доказів звинувачують народного депутата у причетності до трагічної події.

"Вважаємо, що такі дії шкодять об'єктивному проведенню досудового розслідування у резонансному кримінальному провадженні та встановленні реальних винуватців", — підсумували нардепи.

​«Готові рвати росіян голими руками»: Командувач ООС генерал-лейтенант Павлюк розповів про настрою в військах щодо вірогідного наступу армій РФ

понеділок, 24 січень 2022, 22:03

Бойовий генерал також не сумнівається у мотивації півмільйонної армії досвідчених ветеранів запасу російсько-української війні, більшість з котрих знов готові взятися до зброї. Командувач Операції об'єднаних сил (ООС) України Олександр Павлюк в інтерв'...

Будуть чинити спротив: "Что происходит?!" – Московський телепропагандист збентежений опитуванням харків'ян про загрозу вторгнення РФ

понеділок, 24 січень 2022, 21:59

Опитування на вулицях Харкова журналістів видання "Сьогодні" про дії містян у разі початку російського вторгнення викликало резонанс у РФ. Готовність харків'ян взяти в руки зброю та чинити опір російським військовим стала великою несподіванкою для бага...