Почнеться з цього: Президент обіцяє 120 справедливих суддів ВСУ

Порошенко також заявив, що в новому Верховному Суді громадяни України, іноземці та інвестори зможуть домогтися справедливості.

Петро Порошенко. Фото:ГлавкомПрезидент Петро Порошенко сподівається, що цього тижня відбудеться призначення 120 нових суддів Верховного Суду. Про це він сказав на українсько-грузинському бізнес форумі у Батумі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Я сподіваюся, що цього тижня - стукаю по дереву - у нас будуть призначені всі 120 за конкурсом нових суддів Верховного Суду як результат моєї конституційної реформи, і будуть ліквідовані старий Верховний Суд і Вищий спеціалізований суд", - зауважив глава держави.

Президент також заявив, що в новому Верховному Суді громадяни України та іноземці, інвестори зможуть домогтися справедливості.

Схожа на Гордона в жіночому образі: Захарова шокувала еротичним відео з полуницею

субота, 2 липень 2022, 19:27

Офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова візначилася еротичим роликом з полуницею. Відео з'явилося у Telegram-каналі Захарової, передають Патріоти України. На кадрах представниця російського дипвідомства поїдає полуницю...

"Не дозволю Путіну забрати у мене Чехова!": В уряді Німеччини вважають неправильним бойкотувати російську культуру

субота, 2 липень 2022, 19:14

Міністр Німеччини з питань культури і ЗМІ Клаудія Рот вважає неправильним бойкотувати російську культуру. Про це вона сказала в інтерв’ю Augsburger Allgemeine, передають Патріоти України. "Я вважаю абсолютно неправильним бойкот всього, що стосується ро...