Подалі від агресора: Країна ЄС відгородилася від Росії парканом з колючим дротом

Латвія звела 93-кілометровий паркан із колючим дротом заввишки майже 3 метри на кордоні з Росією. Про закінчення робіт пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на Державну службу прикордонної охорони республіки. На огорожу Латвія витратила 21 млн євро, повідомляють Патріоти України.

"До 31 грудня 2018 року облаштована прикордонна смуга завдовжки 207 км і побудовані спочатку заплановані 93 кілометрів огорожі. Облаштування прикордонної смуги планується завершити в 2020 році", – пояснили прикордонники.

Відзначається, що за задумом до завершення робіт довжина забору повинна становити 282,6 км. Проект передбачає також установку відеокамер і датчиків руху.

Рішення про зміцнення кордону Латвія прийняла в 2015 році для захисту від нелегальних мігрантів. Як показали результати аналізу на ділянках, де вже зведено новий паркан, істотно знизилася кількість порушень.

Крім забору на кордоні з Росією, в Латвії вирішили відгородитися також і від Білорусі. За даними Держприкордоноборони, до 2021 року будуть облаштовані 173 км кордону з Білоруссю, в тому числі 135 км із них займе загородження.

Путін зараз у ролі щура, загнаного в кут, але здаватися не збирається, - український дипломат

неділя, 25 вересень 2022, 23:52

Президент РФ Володимир Путін не має наміру здаватися, він йтиме на ескалацію до свого кінця, який можуть пришвидшити зовнішні сили чи його оточення. Про це сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України....

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...