Подалі від агресора: Країна ЄС відгородилася від Росії парканом з колючим дротом

Латвія звела 93-кілометровий паркан із колючим дротом заввишки майже 3 метри на кордоні з Росією. Про закінчення робіт пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на Державну службу прикордонної охорони республіки. На огорожу Латвія витратила 21 млн євро, повідомляють Патріоти України.

"До 31 грудня 2018 року облаштована прикордонна смуга завдовжки 207 км і побудовані спочатку заплановані 93 кілометрів огорожі. Облаштування прикордонної смуги планується завершити в 2020 році", – пояснили прикордонники.

Відзначається, що за задумом до завершення робіт довжина забору повинна становити 282,6 км. Проект передбачає також установку відеокамер і датчиків руху.

Рішення про зміцнення кордону Латвія прийняла в 2015 році для захисту від нелегальних мігрантів. Як показали результати аналізу на ділянках, де вже зведено новий паркан, істотно знизилася кількість порушень.

Крім забору на кордоні з Росією, в Латвії вирішили відгородитися також і від Білорусі. За даними Держприкордоноборони, до 2021 року будуть облаштовані 173 км кордону з Білоруссю, в тому числі 135 км із них займе загородження.

"Держпереворот" за звільнення Єрмака: Арахамія заявив, що 1 грудня силовики на Печерську "все будуть блокувати"

вівторок, 30 листопад 2021, 20:09

Давид Арахамія не виключає ймовірність масових акцій біля Верховної Ради 1 грудня. За його словами, є багато зацікавлених осіб в цьому, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ . Може відбутись акція за участі різних організацій. Про це...

"Суми" і "Фастів": Українські військові випробували катери Island, які прибули зі США (фото)

вівторок, 30 листопад 2021, 19:59

Українські військові випробували катери Island "Суми" і "Фастів", які прибули зі США. Про це повідомили представники командування ВМС ЗСУ, передають Патріоти України. Уряд США передав катери Р192 "Суми" та Р193 "Фастів" українським збройним силам у лис...