Подалі від агресора: Країна ЄС відгородилася від Росії парканом з колючим дротом

Латвія звела 93-кілометровий паркан із колючим дротом заввишки майже 3 метри на кордоні з Росією. Про закінчення робіт пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на Державну службу прикордонної охорони республіки. На огорожу Латвія витратила 21 млн євро, повідомляють Патріоти України.

"До 31 грудня 2018 року облаштована прикордонна смуга завдовжки 207 км і побудовані спочатку заплановані 93 кілометрів огорожі. Облаштування прикордонної смуги планується завершити в 2020 році", – пояснили прикордонники.

Відзначається, що за задумом до завершення робіт довжина забору повинна становити 282,6 км. Проект передбачає також установку відеокамер і датчиків руху.

Рішення про зміцнення кордону Латвія прийняла в 2015 році для захисту від нелегальних мігрантів. Як показали результати аналізу на ділянках, де вже зведено новий паркан, істотно знизилася кількість порушень.

Крім забору на кордоні з Росією, в Латвії вирішили відгородитися також і від Білорусі. За даними Держприкордоноборони, до 2021 року будуть облаштовані 173 км кордону з Білоруссю, в тому числі 135 км із них займе загородження.

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...

На кордоні з Харківською областю фіксують значну активність ворога - Держприкордонслужба України

неділя, 3 грудень 2023, 22:29

Російська окупаційна армія почала активніше використовувати диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) поблизу кордону з Харківською областю. Водночас на Харківщині зросла кількість ворожих обстрілів. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речни...