"Подарок Трампа Путину", - Олег Пономар

"Понедельник. Новостей пока совсем немного", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Вчера официально вступило в силу решение Минфина США (подчиняется Трампу как главе правительства США) о снятии санкций с компаний Дерипаски. Отличный подарок Трампа Путину.

В Париже в субботу прошла первая уличная манифестация движения "красных платков". В него объединились люди, заявляющие о своей приверженности республиканским ценностям и отвергающие насилие и деструктивные требования "желтых жилетов".

США дали добро: Прибалтійські республіки надішлють Україні ракетні комплекси Stinger і Javelin

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:10

У відповідь на агресивні дії Росії Латвія, Литва та Естонія вирішили надати Україні протиповітряні ракети Stinger та протитанкові ракети Javelin.Про це йдеться у повідомленнях, розміщених на сайтах міністерств оборони балтійських держав, зазначають Пат...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...