Поганий сигнал для всіх: Експерт пояснив, навіщо Путін поглинає Білорусь

Світ спостерігає не приєднання Білорусі до Росії, а її агресивне поглинання, заявив експерт Фонду "Майдан закордонних справ" Олександр Хара, повідомляють Патріоти України.

"До речі, це аргумент проти тих, хто вважає, що позитивна проросійська політика могла б зберегти незалежність України та Крим в її складі", - додав він.

За його словами, білоруське економічне диво відбувається виключно за рахунок російських енергетичних ресурсів. "Навіщо Путіну таке диво, коли він може розширити свою імперію ще однією "споконвічно російською територією"? Тим більше що Лукашенко довго зачищав політичне і медійне поле від всіх тих, на кого міг би зараз спробувати спертися, щоб не бути поглинутим", – зазначив експерт.

При цьому Хара підкреслив, що повний контроль Москви над Білоруссю не тільки ускладнить ситуацію безпеки для України, але і стане інструментом впливу на суміжні країни ЄС і НАТО: "Звідти він може погрожувати європейцям, щоб ті відмовилися від підтримки України і почали будувати спільну Європу від Лісабона до Владивостока".

Джерело: Главред

Хіти тижня. Пане Авакове, випишіть штраф: Нардеп "Юзік" так тікав від колеги, що на своєму джипі грубо порушив ПДР (відео)

субота, 25 січень 2020, 14:00

Ситуація в жодному разі не була такою критичною, щоб недоторканий "кварталівець" був вимушений показово порушувати правила руху. Тут або повне ігнорування ПДР по життю, або дійсно "тваринний страх" до того, хто підійшов до Корявченкова. Народного депут...

Хіти тижня. Найманцям Путіна саме час тікати: ​Ердоган оголосив про відправку потужного експедиційного корпусу до Лівії

субота, 25 січень 2020, 13:00

Кільком тисячам найманців з Росії та деяких ісламських країн, разом з обмеженими силами ставленика Москви генерала Халіфа Хафтара навряд вдасться протистояти міці турецької армії. Туреччина приступила до відправки своїх військових до Лівії, щоб підтрим...