Поки СБУ дрімає: Газета "Вєсті" продовжує відверто знущатися з українців (фото)

Рупор Москви відверто займається розпалюванням громадянського конфлікту в Україні, малює брехливі заголовки про фашизм і в'язниці за російську мову.

"Антиукраїнська газета Вєсті продовжує відверто знущатися з українців. Прошу до "прочитання" сьогоднішній номер цього кремлівського чтива", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Андрій Смолій, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Рупор москви відверто займається розпалюванням громадянського конфлікту в Україні, малює брехливі заголовки про фашизм і в'язниці за російську мову.

Скільки ще це "змі" буде продовжувати свою діяльність у воюючій державі? Скільки ще на всіх станціях метро сотні людей будуть брати цей непотріб до рук, а потім зомбуватися темниками кремля?"

"Не хочу лякати": Скабєєва влаштувала істерику через можливу атаку українських дронів на Москву (відео)

субота, 1 квітень 2023, 6:34

Кремлівські пропагандисти влаштували чергову істерику у своєму телевізійному шоу. Цього разу росіян почали лякати можливою атакою українських дронів на Москву, передають Патріоти України. Рупор кремлівської пропаганди вкотре почала лякати росіян, мовля...

Оцінка американського генштабу: Генерал Міллі прокоментував ймовірність перемоги України в цьому році

субота, 1 квітень 2023, 6:07

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив, що перемога України у війні проти Росії в цьому році є малоймовірною, хоч і не сказав, що "цього не можна зробити". . "Я не думаю, що це буде зроблено в найближчій перспекти...