Політолог пояснив важливість підрахунку збитків від вторгнення РФ в Україну

За словами експерта, підрахунок збитків - це «важлива основа для подачі в перспективі позову до Росії».

Міжвідомчий координаційний орган щодо стягнення з Росії збитків «за руйнування Криму і Донбасу», який мають намір створити в Україні, повинен зайнятися питанням узагальнення обсягів і видів збитків, які зазнала країна внаслідок збройної агресії Росії та окупації Криму і Донбасу. Про це розповів український політолог Михайло Басараб, передають Патріоти України.

За його словами, це «важлива основа для подачі в перспективі позову до Росії». «Реінтеграційний закон визнає факт збройної агресії не лише на території Криму, але й на Донбасі. Ми пам'ятаємо, що досить довго тривала дискусія про те, що Крим у нас визнавався окупованою територією, а Донбас - ні. Це була гра Путіна – розвести ці два питання і дати їм різне трактування... До речі, СРСР почав готувати свою претензію до гітлерівської Німеччини у 1942 році. До перемоги було ще дуже і дуже далеко, тобто це було рішення заздалегідь. Бо на момент закінчення війни у країн переможниць могло не бути узагальнено цих збитків», – зазначив український політолог.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Та пішли вони на х*й зі своєю декомунізацією": Нардеп привітав українців з 23 лютого

четвер, 27 лютий 2020, 12:00

23 лютого досі святкують в Росії і ще кількох колишніх радянських республіках. «Та пішли вони на х… зі соєю декомунізацією. Зі святом нас, чоловіки!!!», – написав Кива та запостив листівку на честь дня червоної армії.В мережі нагадали нардепу щодо його...

Хіти тижня. "Зеленский, ты предатель! Кто для тебя Россия?": Президенту України влаштували жорсткий рознос, йому довелось мовчати (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 11:00

Володимир Зеленський під час візиту у Бориспільську лікарню інтенсивної терапії 19 лютого потрапив в неприємну ситуацію. На президента накинулася жінка із звинуваченнями в зраді. У мережі з'явилося відео з гучними висловлюваннями в сторону Зеленського,...