Політичні "ігри": Тимошенко й Порошенко визначилися з тактикою і готуються "атакувати", - джерела

Юлія Тимошенко наступного місяця їздитиме по Україні з меседжами про її бачення досягнення миру, а потім проведе четвертий великий форум "Екосистема життя людини", повідомляють Патріоти України.

Джерела в оточенні лідерки "Батьківщини" кажуть, що після цього форуму вона перейде в рішучий наступ та ще жорсткіше критикуватиме політику Петра Порошенка.

Як ідеться у статті Романа Кравця, у команді Тимошенко вважають Порошенка найвигіднішим конкурентом для другого туру майбутніх президентських виборів.

По-перше, чинного президента легко критикувати; по-друге, у рейтингу він зараз відстає; по-третє, якщо в другий тур вийдуть Анатолій Гриценко або хтось із нових політиків (як то Святослав Вакарчук або Володимир Зеленський), Тимошенко може їм програти.

Тож перед штабом Тимошенко стоять два завдання: переконати виборців, що вона краща за Порошенка, і не втратити перше місце в соціологічних дослідженнях.

Водночас тактика Порошенка стосовно Тимошенко зводиться до того, щоб переконати людей, що лідерка "Батьківщини" - зручна і близька для Кремля, ідеться у статті.

Один із технологів Банкової зазначив: "Юля почала говорити про НАТО та ЄС. Але ми настільки звузимо цю тему і так будемо агресивно виступати, що заженемо її у глухий кут - вона просто не зможе використовувати такі меседжі щодо Росії, бо втратить там свої відносини".

З іншим "коником" Тимошенко - цінами на газ - Порошенку радять виступати за "порятунок людей", а також звинувачувати саме колишню прем’єрку в підвищенні цін. Президент уже заявив, поставив Кабміну вимогу розширити програму субсидій - хоча це компетенція уряду.

На думку технологів, нинішній образ Порошенка - батька і захисника, який укріплює армію, боронить державну мову і домагається створення Української автокефальної церкви - вдало підходить для змагання з проросійським кандидатом.

Раніше оточення президента вважало зручним кандидатом для боротьби представника "Опозиційного блоку" Юрія Бойка, але від ідеї допомогти йому потрапити у другий тур виборів відмовилися через ризики такої гри для самого Порошенка

"Стратегічна мета Порошенка та його команди на найближчі місяці - залишитися у трійці лідерів електоральних симпатій до офіційного старту виборчої кампанії. Далі, обіцяють в Адміністрації президента, риторика Порошенка стане різкішою", - йдеться у статті.

Швидка перемога України дорівнює розпаду РФ: Чому на Заході не квапляться надавати ЗСУ всю зброю

вівторок, 31 січень 2023, 18:23

Захід продовжить дозовану військову підтримку України, озираючись на реакцію Путіна. Крім того, союзники не надають одразу всю необхідну нам зброю, адже бояться, що швидка поразка РФ призведе до її розпаду. Таку думку висловив колишній міністр закордон...

У міру продовження війни в РФ стане можливим військовий переворот, - екс-спічрайтер Путіна

вівторок, 31 січень 2023, 17:59

Росія вже програла війну. Через це в РФ стає можливим військовий переворот, адже в міру продовження бойових дій і погіршення ситуації на фронті громадяни держави-агресора будуть шукати винних. Такими висновками поділився колишній спічрайтер Путіна і по...