Полювали два дні: Військовослужбовці Нацгвардії України знищили снайперську пару ворога

Снайпери ворога перебували на вогневій позиції і готувалися до ліквідації українських військових.

Військовослужбовців Нацгвардії нагородили за професіоналізм  Фото: Joint Forces Operation / Facebook.

Військовослужбовці батальйону тактичної групи Національної гвардії України, яка виконує завдання у складі операції Об'єднаних сил, днями виявили і знищили снайперську пару російсько-окупаційних військ. Про це повідомив 26 лютого прес-центр штабу операції Об'єднаних сил у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначають, що снайпери ворога перебували на вогневій позиції і готувалися до ліквідації українських військових. "Ми спостерігали за снайпером і його помічником два дні. Підготували позицію, дистанція була зручна, після цього успішно відпрацювали завдання контрснайперської боротьби", – повідомили військовослужбовці.

Заступник командувача Об'єднаних сил із питань застосування сил і засобів Нацгвардії України генерал-лейтенант Володимир Пеньков під час зустрічі з бійцями тактичної групи нагородив їх за високий професіоналізм.

Росія перетворює Африку на полігон впливу: ГУР попередило про нову стратегію Кремля

четвер, 25 червень 2026, 11:22

Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...

Латвійська розвідка б'є на сполох: Москва може спробувати залякати НАТО

четвер, 25 червень 2026, 10:37

Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...