Полювали два дні: Військовослужбовці Нацгвардії України знищили снайперську пару ворога

Снайпери ворога перебували на вогневій позиції і готувалися до ліквідації українських військових.

Військовослужбовців Нацгвардії нагородили за професіоналізм  Фото: Joint Forces Operation / Facebook.

Військовослужбовці батальйону тактичної групи Національної гвардії України, яка виконує завдання у складі операції Об'єднаних сил, днями виявили і знищили снайперську пару російсько-окупаційних військ. Про це повідомив 26 лютого прес-центр штабу операції Об'єднаних сил у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначають, що снайпери ворога перебували на вогневій позиції і готувалися до ліквідації українських військових. "Ми спостерігали за снайпером і його помічником два дні. Підготували позицію, дистанція була зручна, після цього успішно відпрацювали завдання контрснайперської боротьби", – повідомили військовослужбовці.

Заступник командувача Об'єднаних сил із питань застосування сил і засобів Нацгвардії України генерал-лейтенант Володимир Пеньков під час зустрічі з бійцями тактичної групи нагородив їх за високий професіоналізм.

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...