Полювали два дні: Військовослужбовці Нацгвардії України знищили снайперську пару ворога

Снайпери ворога перебували на вогневій позиції і готувалися до ліквідації українських військових.

Військовослужбовців Нацгвардії нагородили за професіоналізм  Фото: Joint Forces Operation / Facebook.

Військовослужбовці батальйону тактичної групи Національної гвардії України, яка виконує завдання у складі операції Об'єднаних сил, днями виявили і знищили снайперську пару російсько-окупаційних військ. Про це повідомив 26 лютого прес-центр штабу операції Об'єднаних сил у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначають, що снайпери ворога перебували на вогневій позиції і готувалися до ліквідації українських військових. "Ми спостерігали за снайпером і його помічником два дні. Підготували позицію, дистанція була зручна, після цього успішно відпрацювали завдання контрснайперської боротьби", – повідомили військовослужбовці.

Заступник командувача Об'єднаних сил із питань застосування сил і засобів Нацгвардії України генерал-лейтенант Володимир Пеньков під час зустрічі з бійцями тактичної групи нагородив їх за високий професіоналізм.

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...

Ракети "Фламінго" атакували Волгоград, чотири "дольоти" по стратегічному підприємству – OSINT

субота, 27 червень 2026, 6:05

Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...